.

.

Со попуст
Брада Четка, Мажи Брада Четки, 3 Стилови Влакната Четка за Чешлање Брада Стил Брада Грижа Beardshaper Алатка Четка Стил Чешлање Совршена Алатка за Одржување на Бради и Moust

Брада Четка, Мажи Брада Четки, 3 Стилови Влакната Четка за Чешлање Брада Стил Брада Грижа Beardshaper Алатка

DEN 194.16

Од стока
Во магацинот

ultiple usages, може да помогне да се создаде масло на косата стил и коса за сечење или резба.Идеален за брада омекнување, стил и чешлање.Погоден за сите типови на брада или мустаќи.Преносни димензии и мала тежина, погоден за салон за употреба, за домашна употреба и патување употреба.Единствен облик дизајн, мазна рачка, стабилна и удобно да се одржи.Направени на влакната на косата која е посебна за бричење може да произведе богата пена за време на процесот М. Карактеристики : Направен од влакната на косата која е посебна за бричење може да произведе богата пена во текот на процесот.D единствен облик дизајн, мазна рачка, стабилна и удобно да се одржи.Преносни димензии и мала тежина, погоден за салон за употреба, за домашна употреба и патување употреба.Идеален за брада омекнување, стил и чешлање.Погоден за сите типови на брада или мустаќи.Повеќе usages, може да помогне да се создаде масло на косата стил и коса за сечење или резба.Спецификација : Предмет Тип : Брада Четка Материјал : ABS + Влакната Опции : Бела Рачка&Бела Коса, Бела Рачка&Црна Коса, Црна Справи&Бела Коса Објект Дијаметар : Прибл. 6.5 см / 2.6 инчен Објект Висина : Околу. 6cm / 2.4 инчен Објект Тежина : Околу. 45g Функција : Брада Омекнување, Стил и Чешлање за Мажи Пакет се Вклучуваат : 1* Брада Четка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 455.76

【Cam Shield Свилен Магнетни Силикони Случај】 САМО компатибилни со i Phone 13 Про Max 6.7 инчен 2021, Не за други уреди

DEN 647.76

Support : Поддршка исечете : компатибилен со ТРИМ Поддржува NCQ инструкциското множество Поддржува ТРИМ инст

DEN 3930.96

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Голф Pin Знамиња.Даг Ford

DEN 191.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Машина За Миење.Еден удобен,

DEN 350.88

Деца Кревет Здолништа се специјално создадени за да се координираат со деца постелнина сетови.Ова Дете

DEN 548.88

Целосно Компатибилен со CCDTRV218 E CCDTRV107 DCRTRV116 DCRTRV245 DCRTRV940 E CCDTRV108 E MVCCD250 DCRTRV25 E DCRTRV480 E DCRTRV345 E DCRTRV140 HVRA1 J DCRTRV19 E.Бат

DEN 311.76

Чување на Кутии Симпатична лента за носител со деликатна кожа текстура и 300 D ПВЦ, само треба да се избриш

DEN 4397.04

Работа : Земете алатка, инсталирајте соодветните соодветни пластични приклучокот.Инсталирање алатки з

DEN 258.72

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлект

DEN 335.76

【Компатибилност】 : ограничување прекинувачи за полнење е компатибилен со Genmitsu 3018PROver / 3018MX3 / 3018PROVer Mach3 【

DEN 390.96

【Премиум Квалитет】парична Казна изработка, целокупната борбата против третман, трајни, висока цврсти

DEN 311.76

5 секунди) Чекор❷ : Settings→Приказ→Чувствителност на Допир (на) ※※инсталација совети : ❶ ве Молиме да се в

DEN 1346.88

100% сосема нов.Повеќе погодно.Двете опции се изборни.Издржливи и долг животен век.Лесно користење на авт

DEN 621.60

Оксфорд ткаенина.Оваа Расклопна самостојна перење кошница направен од висококвалитет на Оксфорд ткаен

DEN 1079.76

【Го поставите Вашиот Звучник за Мобилност】се Обезбеди вашата 4та генерација со мобилен напојување, со