.

.

Со попуст
116plus Smart Хривнија Бенд Мерење на Метар Види Wristband

116plus Smart Хривнија Бенд Мерење на Метар Види Wristband

DEN 179.76

Од стока
Во магацинот

IP67 Водоотпорен : можете да го носат на дожд, миење раце, но не го стави во топла вода и не се погодни за пливање.Шарени екран : 3 инчи,се отвори ново поглавје од екран во боја smart нараквица.Паметни повици & пораки потсетување : Повик, MSG, Twitter, Facebook, QQ, Wechat & Текст итн, сите ќе бидат испратени до зглобовите на екранот. 0. 0.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 887.76

Спецификации.Пакет се Вклучени 1 x Види 1 x Прирачник за Корисникот.Висок квалитет на увезени ЕЛ осветлув�

DEN 957.60

0 Боја : како shown The пакетот вклучува : 1 *smart бразлетна 1 *полнење cable Note : Ние нудиме јасни слики и да ги презе

DEN 4799.76

Остри 8 K Видео : го Фати вашиот живот е најдобри моменти во главатавртење, супермазна 8 K видео запис што г

DEN 959.76

Ова е стигнале хривнија wristband дека цврсто се вклопува без тензија.Во секојдневниот живот, види се персон

DEN 945.60

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 863.76

Вниманието 1.Моден дизајн зглоб види, да се спарите со било облека и оди одлично со секоја прилика!.Кога т

DEN 576.72

Децата се паметни часовници може да се користи нормално без вметнување на SIM картичката.Параметар : Екра

DEN 239.76

96 инчи Bluetooth : Bluetooth 4.0 Капацитет : 80m Ah Полнење метод : USB Водоотпорен оценка : IP67 време на Полнење : за 2 H �

DEN 7196.64

➤ Мулти Спорт Режими ➤ Трчање, Одење, Качување, Пешачење, Возење, Скокнеш, Пингпонг, Кошарка, Бадминтон и

DEN 1192.80

Спецификации : APP : Fitpro Компатибилни системи : Андроид 5.0 (погоре), IOS8.КРВ КИСЛОРОДНА САТУРАЦИЈА СЛЕДИ : мож

DEN 479.76

Worldtime функции (летното сметање на времето прекинувач автоматски) 13 Копчето на ѕвонење on или off 15 Термомет

DEN 911.76

✤Режим на работа : Допир операција.Вклучи : Долго притиснете го копчето за функција.Време на полнење 2 ча

DEN 1127.76

Можете да ги користите за да работи ако вежбате или сте зафатени [Фитнес Тракер] Нашата smart watch е компатиб

DEN 887.76

Независната SIM картичка ја поддржува 3 G мрежа 【функција】 : Оперативен систем Андроид 5.Богата примена п

DEN 2047.20

Pedometer (чекори, растојание и калории изгори), Sedentary потсетам, Спиење мониторинг, Далечинско фотографии, Му�

DEN 2856.00

Прилагодливи 22mm вистинска кожа за на рака се вклопува до 8инчен врвка за околу обемот; лесни метални 43mm к

DEN 1920.48

4 и погоре) [Smart Потсетник за Повик и Информации]Со поврзување на паметни часовници со паметен телефон,ва�

DEN 1295.76

Тој се грижи за вашето здравје и ви помага да живее здрав живот.0 полнење метод : Магнетни Полнење Кабел в

DEN 1406.40

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Mens Генералот 5 E, Спорт, Генералот 4, Генералот 5, Хибридни Smartwat

DEN 959.76

По овој производ е поврзан со мобилен телефон, можете да кликнете на АПЛИКАЦИЈАТА да се испрати на коишт

DEN 948.00

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 4776.00

Ограничено Издание 24 K Злато Позлатен Издание.Sapphire Екран.Семоќен Обичај 24 K Злато Позлатен 44mm i Watch Серија

DEN 256.80

Во реално време чекор пребројување на гласовите и точни снимањето на вежбање чекори.Паметни часовници,

DEN 1999.20

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (24mm).Екопријателски меки силиконс

DEN 1392.00

08инчен HD и легури да ви донесе подобар визуелен искуство и да се создаде стилски изглед.Избегнувајте ко�

DEN 565.44

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

DEN 863.76

Едноставен, но мошне дизајн, им даде на корисниците пријатно чувство.Тоа е многу погодна за вашиот види.S

DEN 719.76

Спиење tracker ви помага подобро да ги разберат квалитет на спиење секоја ноќ.Исто така песна на вашата све�