.

.

Со попуст
Виски-Brite Deburr и Заврши ПРО Unitized Тркала, 2) во x 1/2 во x 1/4 во 6C MED+, 30 за секој случај

Виски-Brite Deburr и Заврши ПРО Unitized Тркала, 2) во x 1/2 во x 1/4 во 6C MED+, 30 за секој случај

DEN 331.92

Од стока
Во магацинот

За проекти кои бараат подолг тркала, 3 M™Продолжен Умре Мелница (се продава одделно), и 936 unitized mandrel (се продава одделно) кои се добри додатоци за да имаат на рака.Conformability им овозможува на абразивни да се остане во контакт со complexshaped делови во роботски обработка.Единствена производен метод прави unitized тркала добар натпревар за рабови и контури.Совршен за умерена до тешка deburring.Виски-Brite Deburr и Заврши ПРО Unitized Тркала е нов тркала дизајниран да се направи на различни металугрија апликации полесно и поефикасно за индустриски професионалци Вообичаено, абразиви excel во една област : deburring, завршувајќи или мешање Нашата мулти-цел воланот е уникатен, бидејќи тоа е конструиран за да се направи сите три Виски-Brite Deburr и Заврши ПРО Unitized Тркала е нов тркала дизајниран да се направи на различни металугрија апликации полесно и поефикасно за индустриски професионалци.Згора на тоа, на тркала може да се кандидира насока на стрелките на часовникот или спротивно-стрелките на часовникот.Повеќенаменски тркала претставува поекономична алтернатива за кертриџ ролни, размавта тркала, размавта дискови и обложени дискови.Виски-Brite Deburr и Заврши ПРО Unitized Тркала брзо ги отстранува burrs и остри рабови во крајот-на-рака инструментално операции, давајќи доследна изведба преку целиот живот на абразив.Unitized тркала се разликуваат од convolute тркала, затоа што тие поседуваат слоевит изградба како што се противат да биде раната околу јадро : open web ќе се излечи и компримиран за дополнителна сила и издржливост.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 326.40

Избегнувајте користење на премногу сила кога прилагодување на големината за да се спречи прстен од крш

DEN 815.76

✍ МУЛТИ ЦЕЛ : Здрав Големи кутии може да организирање и чување на бебе производи, облека, чевли, дете игр

DEN 1461.60

Здрав design Durable структура може да ви овозможи да се стави повеќе тешки животни.Дневна соба : списанија, кн

DEN 194.16

ultiple usages, може да помогне да се создаде масло на косата стил и коса за сечење или резба.Идеален за брада о

DEN 1512.00

Class Читање Xxperience Нашиот кревет остатокот перница може да го заклучите вашиот идеален полулегнал агол, н

DEN 450.00 483.60

PRESIDIO2 ЗАФАТ е супер заштитна и џебfriendly случај дека има мека на допир заврши за врвен комфор плус нови ино

DEN 1317.60

✾【ЕКРАН ОПИС】 1280*720 Висока Дефиниција пиксели bluetooth екран осетлив на допир стерео во автомобил, 9инчен I

DEN 1204.80

Совршени за кревет одмор, троседот стол седи, канцелариски работи, патувања дремка, студентите учат, бр

DEN 390.96

【Премиум Квалитет】парична Казна изработка, целокупната борбата против третман, трајни, висока цврсти

DEN 1079.76

【Го поставите Вашиот Звучник за Мобилност】се Обезбеди вашата 4та генерација со мобилен напојување, со

DEN 311.76

Чување на Кутии Симпатична лента за носител со деликатна кожа текстура и 300 D ПВЦ, само треба да се избриш

DEN 768.00

Појавата на моден дизајн, одлична технологија е повеќе погодна за вашиот Мотор.тоа ќе ви помогне вашиот

DEN 628.80

Handi Wall S Кука има најголем долг постапува алатки со својата S формирање.Мерки 5 3 / 8" висок x 2 7 / 8" широк x 1 / 2"

DEN 955.20

10 Пара Вакуум Празнина која Не се лизга & Лажица 8 компјутери од не ' Рѓосувачки Челик.Сосема нов и одличе

DEN 4397.04

Работа : Земете алатка, инсталирајте соодветните соодветни пластични приклучокот.Инсталирање алатки з

DEN 548.88

Целосно Компатибилен со CCDTRV218 E CCDTRV107 DCRTRV116 DCRTRV245 DCRTRV940 E CCDTRV108 E MVCCD250 DCRTRV25 E DCRTRV480 E DCRTRV345 E DCRTRV140 HVRA1 J DCRTRV19 E.Бат

DEN 455.76

【Cam Shield Свилен Магнетни Силикони Случај】 САМО компатибилни со i Phone 13 Про Max 6.7 инчен 2021, Не за други уреди

DEN 3930.96

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Голф Pin Знамиња.Даг Ford

DEN 1166.40

Micron Одделение Филтер Елемент, Одлично Филтрирање Перформанси, Многу Подолг Живот и повторна употреба н

DEN 332.16

Лиза Pavelka Втиснување МашинаЦвет.JHBЛиза Pavelka : Втиснување Секачи.Овие разноврсна пластични алатки се идеа

DEN 4041.36

Замислете будење секое утро и одење до кујната за да се направи некои појадок, се најде се што е уредно о

DEN 311.76

5 секунди) Чекор❷ : Settings→Приказ→Чувствителност на Допир (на) ※※инсталација совети : ❶ ве Молиме да се в

DEN 789.12

ГаражаPro Резервни Замена Огледало Стакло Компатибилен со 20132016 Nissan Pathfinder.ГаражаPro GPSETNS07 GR Карактеристики

DEN 719.76

Светла LED : бела високи Перформанси КРИ LED (висок, низок, СОС).Контрола : солиден машински алуминиумски тел

DEN 612.00

Подлога Големина : 9 x7.5" / 11.8 x 9.8" / 8".одговара за сите глувчето.направени од издржлив гума& анти лизга матер

DEN 1806.24

Убава, а Сè со Цел : Организирање на сите компоненти, со цел да се направи да се чувствуваат населиле сите