.

.

Со попуст
Pawfly 20 Пак Двојно Двострано Вшмукување Чаши 4/5 Инчен Clear ПВЦ Пластика Морон за Стакло Табела Огледало

Pawfly 20 Пак Двојно Двострано Вшмукување Чаши 4/5 Инчен Clear ПВЦ Пластика Морон за Стакло Табела Огледало

DEN 119.76

Од стока
Во магацинот

Може да се користи под стаклена маса врвот или деца вечера плоча.Да се одржи мобилен телефон, аквариум украс, string светлина и занает проект.Prefect како замена на истрошени вшмукување чаши.Погоден како амортизер за транспорт на рамно стакло и огледала.Безбедно се чуваат за да се одделат и да перница паралелни површини во хоризонтална положба.Answer : ___________________________ Note : 4/5 инчен двојно двострано вшмукување чаши се погодни само за мали предмети помалку од 1 lb.Ако повеќе вшмукување е потребно, користете 1.2 инчен двострано морон.Се држи на било чиста, сува, масна, не-porous мазни површини како стакло, прозорецот, метал, плочка, шофершајбната, огледало, аквариум и мермер.Мека ПВЦ пластика противи дробење и носи надвор.Ако вшмукување чаши се warped, натопете ги во топла вода околу 2 минути.Pawfly 20 Пак 4/5 инчен clear двојно двострано вшмукување чаши се направени од мека ПВЦ пластика која е флексибилна за да се придржуваат нив лесно да било мазна површина како што се стакло, прозорецот, метал, мермер, огледало или плочки итн. 4/5 инчен двојно двострано вшмукување чаши се погодни само за мали предмети помалку од 1 lb.Ако повеќе вшмукување е потребно, користете 1.2 инчен двострано морон.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1632.00

Специјален материјал прием на прозорец за ласерски Две верзии : англиски верзија / руската верзија От

DEN 193.44

Машина За Миење.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Работи Мали...

DEN 503.76

400 GHz1300 MHz, забележливи растојание : 200600m Ласерски зрак : 90433 KMHz ВФ2 : 11.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински е�

DEN 7198.80

ПРИДРУЖБА во Живо, нашите наградуваниот стан и ексклузивни реално време билет за заштита на мрежата, ко�

DEN 1244.64

Радар на : Фиксен GPS data + на мобилни податоци.Глас : Англиски / Руски.Напон : 12 V 100на 300m A.Прекинувач : Yes.Дете