.

.

Со попуст
Готвач Занает Одберете Нерѓосувачки Челик Granny Нож, 3 инчен сечилото 8.75 инчи во должина, Дрво Рачка

Готвач Занает Одберете Нерѓосувачки Челик Granny Нож, 3 инчен сечилото 8.75 инчи во должина, Дрво Рачка

DEN 143.28

Од стока
Во магацинот

Сечилото е 3 инчи долго.Нерѓосувачки челик сечилото нема да рѓа дури и по повеќе мие.Одлични за пилинг зеленчук, и други деликатни задачи.Убава дрвена рачка вклопува удобно во рака.Како и со сите дрво производи, рачен перење само да се зачува квалитетот на дршката.Готвач Занает Granny Нож е одлична за контрола и маневрирање при извршување деликатни задачи како што се пилинг зеленчук или сечење мали плодови.Нерѓосувачки челик сечилото нема да рѓа дури и по повеќе мие.Убава дрвена рачка вклопува удобно во рака.Како и со сите дрво производи, рачен перење само да се зачува квалитетот на дршката.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 15360.00

Nesmuk JanПапка Маслиново Дрво.БИФТЕК НОЖ ЗА ПАТУВАЊЕ : На Nesmuk папка е совршен додаток за gourmets кои сакаат да с

DEN 479.76

【Остар Раб, и Лесно да се Намали】 : Како најважни карактеристика за готвач нож,острината е клучот за сов

DEN 287.76

Целосната танг структура рачка, која е различна од општа заварување се справи, ќе не растури по долгороч

DEN 2878.80

Готвач Нож рачно изработени во Seki Сити, Јапонија; 8 инчен нож (133 / 8 инчи целокупната); Тежи 7.9 унци (225 грама

DEN 359.76

Јаглероден челик може да оксидираат ако не е правилно да се одржува.Фалсификувани на највисок квалитет

DEN 2878.80

USPTO Патентиран Дизајн.Овој готвач е нож е крајната, сите намена нож ќе ја користите секој ден.Тоа вклучув

DEN 1651.20

), кој ќе сериозно оштетување на сечилото.Тоа е дамаск челик готвач нож за луѓето кои често ги користат з�

DEN 3119.76

Произведени во Германија.Ергономски полимер, tripleзанитвам се справи.Целосна танг за врвен стабилност.По

DEN 15768.00

Нож Тип : Gyuto Јапонски Готвач Нож.Сечилото Тип : Двоен Работ На Ножот.Челик Тип : Молибден Vanadium.Рачка Матер

DEN 719.76

Затоа, ние нудиме 100% задоволство или пари назад политика, обидете се тоа ризик 【Фалсификувани Премиум М

DEN 1439.76

11.5 Инчи солидна buit совршен целосна танг остри професионални секира хеликоптер нож со обвивка 5 инчи дол�

DEN 958.80

Ивица : Рачно острење.Зошто нашите ножеви се поскапи од другите? Должина на ножот : 7 Рака фалсификувани :

DEN 1315.20

Овој 7 инчен boning нож е дизајниран да се изврши и во многу различни кујна задачи,тоа лесно може да се справ

DEN 1934.40

Вашиот готвење ќе поминат низ драматична промена!.Вашиот готвење ќе поминат низ драматична промена!Ова

DEN 429.60

Рака измијте се препорачува.Не оставајте ја ножеви за да се впие во вода.Премиум суровини се обезбеди ов

DEN 2639.76

Нож Тип : Yanagiba.Челик Тип : ZDP4 (Дамка отпорни челик).HRC : 65 Сечилото Тип : Еден остро нож.Рачка Материјал : Magnoli

DEN 2616.00

Вкупната големина : 17".Сечилото големина : 12".Се справи со големина : 5 Сечилото Материјал : Не ' Рѓосувачки

DEN 2829.36

Jero ножеви се познати по своите иновативни дизајн, квалитет на материјалите и филозофија на производств�

DEN 311.76

【Ултра Sharp & Светлина Wetight】чиста напредни керамички нож се исклучително остри,особено погодни за реже�

DEN 2158.80

Наменети исклучиво за професионални готвачи и ригорозни барањата на комерцијални кујната.Прецизностс�