.

.

Со попуст
Кралот Меѓународни Прилагодливи Покачена Пет Чаши за Кучиња и Мачки,18,Покрена Куче Чаши со 2 Чаши Прилагодливи Железо Стојат H-База Двојно Сад Стојат Две Нерѓосувач

Кралот Меѓународни Прилагодливи Покачена Пет Чаши за Кучиња и Мачки,18,Покрена Куче Чаши со 2 Чаши Прилагодливи

DEN 717.60

Од стока
Во магацинот

【Прилагодливи Покрена Куче Сад со Штанд со 3 инчи до 18 инчи Височини】Може да се постави на различни височини да покрие различни раст фази на вашиот кожен пријатели.Соодветна позиција помага да се спречи појава на вознемири и ја олеснува вратот и врати вирус во стареењето или повредени кученца.Секој висина на прилагоди кота може да оди од 3 инчи до 18 инчи. [Отстранлив Нерѓосувачки Челик Куче Сад】Обезбедува целосно санитарни јадење површина и е машина за миење садови безбедно за лесно нега и чистење.Садот се отстранува за лесно чистење и refilling.Секој сад отворање дијаметар е 7.5 инчи и 1.8 L јачина на звук.Вклучува : 2 x нерѓосувачки челик пет чаши со прилагодливи застане.Сад Димензии : 7.5", 1.8 ltr јачина на звук.Стојат димензии : 15.7" x 14.7" x 18.3".На Покачена Куче сад висина може да биде било каде помеѓу 3 инчи до 18 инчи од подот.Застане е обезбеден со гумени нозе за да се спречи оштетување на подот.Материјал Здравје : Не Мора Да Се Грижите За Материјал На Кучето Штетни, Без Иритирачки Мирис, Материјал Безбедноста И Сигурноста.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 455.76

Изработен од ABS+PC+Пластика, Безбедно,екопријателски, животната средина.Уникатен 15° Поместување покачен�

DEN 695.76

7 cm Материјал : Керамика Бои : Кафеава Имајте на ум : може да биде грешка од 12cm поради чиста прирачник за ме

DEN 1204.80

◆ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Vayg Way Зголемено домашно Милениче Внесувач е направена од врвен Квалитет 100% природни

DEN 618.96

Керамичка мачка сад има добра стабилност, се успори преносот на топлината, и ќе не изгори домашни милени

DEN 2272.80

РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНА 3 големини за изборот, 400ml / 14oz за мачиња, 850ml / 29oz за мачки или мали кучиња, 1800ml / 60oz за го�

DEN 359.76

Навалена Мачка Сад 15° поместување мачка храна чинии со стенд се намали стресот на мачки вратот,артрити�

DEN 286.56

Навалена 15 степен дизајн за заштита на мачки и кучиња цервикален ' рбет Едноставни и убави геометрија ме

DEN 719.76

Вклучува покачен застане со две медиум (3.5 купот / 28 мл) чинии.Идеална големина на : medium куче раси (Corgis, Spaniel

DEN 719.76

????SAFE МАТЕРИЈАЛ : 15.Рамката направени од дрво, кои се трајни и природен, нетоксични еколошки и доаѓа со 2 п�

DEN 791.76

????【Спречување на Грлото на Spondylosis L (6.9 во*6.5 во*8.9 во) : куче чаши средни куче помалку од 55lbs.Совршен за сува

DEN 575.76

【Мачка Сад Со Хранење Мат】 хранењето мат им помага на заштита на подови од неуредна храна и вода spills, да

DEN 998.40

Со разумна висина дизајн, тоа може ефикасно да се заштити милениче' s цервикален ' рбет.Ефективни, може да

DEN 1648.80

Домашно милениче Фидер Сад само,други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Материјал : P

DEN 383.76

【Безбедно Материјал】Направен од 100% порцелан, керамика или heathy хранаодделение стакло, овие покачена ку

DEN 1520.16

51in)Големина M : 34x17 ♥ Оваа хранење сад е направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик и дрво, топлина r

DEN 1802.64

Исклучителен изглед : На изглед е тркалезната и мазна, а изработката е во ред, убава и модерен, без мирис,

DEN 359.76

Материјал Направен од порцелан, керамички материјал, бесплатно на олово и кадмиум.Висока температура к�

DEN 1015.68

Точно Големината : Бавно Фидер Големи (40 мл) Сад.Боја : Сребро Вена.Жив прав обложени целта е нула, чип & ис�

DEN 407.76

Транспарентен КОМПЈУТЕР материјал сад не е лесно да се пробие на мачка сад.Голема површина на основата

DEN 359.76

【15°Поместување Дизајн Покачена Двојно Мачка Чаши 】Двојно Мачка покрена сад го прави лесно да се дел хр

DEN 1199.76

Со својата посебна нежен мирис, вашиот прекрасна милениче ќе љубов оваа нова внесувач, и навистина ужив�

DEN 551.76

6" висина, тежина 1.JEROCK Пет Керамички Чинии е лесно да се решат горенаведените проблеми.Погоден за кучиња,

DEN 1144.80

Бавно Фидер : поставените мачка сад се стави мачка устата во подобра позиција во однос на нејзиниот стом

DEN 634.56

25 инчен е доволно широка за да се вклопи во нејзината whiskers.Конус форма база направи повеќе здрав.Сад Гол�

DEN 2664.00

Совршен за стареењето на мачки.Внимателен Миленици Gift Our мачка чаши со исклучителна пакет,е одличен изб�

DEN 2044.80

Миленичиња сад нуди лесно јадење и удобно лижење за вашето домашно милениче.Врската помеѓу мачка чаши и