.

.

Со попуст
DYNWAVE 3 Пара Велур Лактот Коленото Закрпи DIY Поправка Appliques Оркестарот Сино/Црна/Камила

DYNWAVE 3 Пара Велур Лактот Коленото Закрпи DIY Поправка Appliques Оркестарот Сино/Црна/Камила

DEN 2016.00

Од стока
Во магацинот

【Тоа како да го Користите】Можете да шие ткаенина закрпи на одредена позиција на вашата облека, или да користите крои да се направи тоа се повеќе стабилни, тексас ткаенина со униформа текстура може да направи вашата облека повеќе мода и кул. 【Совршена Облека DIY Декорација】Користите вашата креативност, се сече на парчиња во разни форми или обрасци, направете ја вашата облека /, торба различни, убава и интересна. 【Го продолжи Животот на Вашите Омилени Облека】Можете да ги користите овие шие-на закрпи за да се покријат недостатокот делови и грда дупка на вашата облека, продолжување на животот на вашите омилени облека. 【Широка Примена】Овие велур ткаенина закрпи може да се користи во Т-маица, здолниште, фармерки, елеци, капи, ранец, облека, завеса, под перница, шамија, ватенка, итн.погоден за mending, арматура и декоративни апликации. 【Пакет】Сет вклучува 6 парчиња закрпи во 3 заеднички бои.Црна, сина и камила.Доволно за да се заврши вашиот занает проекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 175.68

Материјал : Меки Кадифени.Големина на : (L*W*H)18*11cm / 7.09"*4.33".Одговараат за mending јакна, маици, фармерки, здолниш

DEN 2340.00

Потрајни Кожа и неостаток на Лепило.Ако Сакате да Го Прилагодите Големина,ве Молиме одете на Mangco storefront, �