.

.

Со попуст
Neargo Multicolor Кадифен Виножито Жито Мрачно Природни Пердуви Закачка Интерактивни Catcher Стапче Играчка за Маче или домашно Милениче Мачка Puppies да се Забавувате, да Бидет?

Neargo Multicolor Кадифен Виножито Жито Мрачно Природни Пердуви Закачка Интерактивни Catcher Стапче Играчка

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Здраво, ви Благодариме за вашето внимание.89 во промисла, да се релаксираат и само си игра со неа, ќе знаеш "господар" никогаш нема да нула вас.Подобрување на Односот & Задржи Здравје - Интерактивна мачка играчки се вклучат домашни миленичиња со тоа е сопственикот.Супер лесен и замав лесно, што надразнување мачка е веќе рачна работа за вас. ✔Мачка закачка е интерактивна играчка да ги зајакне односите помеѓу вас и вашата мачка, само да уживаат часа на забава за целото семејство! ✔Мачка ќе флип, скок, pounce, потера, и талкаат овие закачка играчки, кои може да се зголемуваат нивното движење за да се постигне губење на тежината & задржи се вклопуваат и здрав.Мачка закачка играчка направена од сигурно,не-токсични. ✔Безбедно, не-токсични, и животна средина пријателски, за да се обезбеди вашето домашно милениче безбедност игра.И кога мачката каснувања играчка, ве молиме НЕ се ПОВЛЕЧЕ на НЕА ТЕШКО да спречите мачката од џвакање исклучување парче и голтање тоа.Безбедна, едноставна, и еден од премиерот мачка играчки вашиот омилен кожен еден ќе сакате.Исто така, пердув се сите природата.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот примена, ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе испрати нов сет за вас за слободни.Тоа е флексибилен и силно, дури и за агресивна мачка.Внимание и по-продажбата на услугата - Избегнувајте допирање на мачка со рацете и нозете за време на надразнување, мачката е во состојба на висока концентрација и напнатост, лесно е да се нападнат без размислување, дури и ако мачката нема намера да го нападне.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 372.00

Интелигентни Индукција Прекинувач и Автоисклучи : растојание сензор откривање фокусот на 5инчен мачка,

DEN 407.52

Q4 : Што треба да направам ако мојата мачка не е заинтересиран за овој производ?.Овој производ има тактилн

DEN 165.60

Мачка Играчки Изработени од квалитетни пластични материјали, свиткување не се деформира лесно, лесно д

DEN 239.76

МУЛТИ УПОТРЕБА : На exerciser риба форма pendant играчка може да се користи како chewer, exerciser.catcher или закачка.ИНТЕР

DEN 2054.40

Вртите наоколу со вашата мачка или да му даде за да вашата мачка со часови на самостојна игра.забава за cl

DEN 383.76

【Прилагодливи Еластична Јаже Дизајн】 : Оваа мачка играчки се протега од 10" во 70.Па ние обезбеди 30 дена б

DEN 854.40

Овој интерактивен мачка играчки може да се изгради доверба и дружењето меѓу мачките и сопственикот.Гол

DEN 854.40

) Октопод Димензии : 12cm x 10.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е бо

DEN 719.76

Нови Интерактивни Пеперутка Мачка Играчка симпатична пеперутка flutters и лета околу unpredictably, возење вашат

DEN 45.84

Пердув глувчето со огласува ѕвоното, тоа е полесно да го привлече вниманието на глувци.Тресење на мачка

DEN 59.76

Голема интерактивна играчки кои ќе и двете може да уживаат.Виножито дизајн, може да направи вашата мачк

DEN 225.36

Одлична Интерактивна Мачка Играчка : Оваа интерактивна мачка стапче играчка може да помогне на вашата м

DEN 237.60

Материјал : Еластична пластична+ пердув.Можете да ги обучуваат мачка природни инстинкти со овој стапче

DEN 189.60

Сите пердуви имаат универзален око кука конекција (Одговара на повеќето мачка прачки.).Ние вклучуваат 7

DEN 311.76

Сетот вклучува гимнастик глувчето, риболов прачка глувчето, смешни мачка ласерски покажувач, сисал топ

DEN 142.80

Вистински Оди Мачка Брендот на Производот (Бои може Многу).Се препорачува од страна на Ветеринари како И

DEN 1108.80

Род Должина : 46cm / 18.Интеракција заедно може да го подобри едни од други чувства.тоа може да вашата мачка

DEN 167.76

②Can поправат мачка стапче на табелата, мачка отпадоци одбор, мачка кула или врата со дебелина од не пове