.

.

Со попуст
ocijf179 Милениче Играчка Маче Бел Пердув Гимнастик Интерактивни Загатка Смешно Пластични Мачка Играчка Милениче Снабдување - Зелена

ocijf179 Милениче Играчка Маче Бел Пердув Гимнастик Интерактивни Загатка Смешно Пластични Мачка Играчка Милениче

DEN 1975.20

Од стока
Во магацинот

ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ШОПИНГ – по приемот на производот, ве молиме проверете пакет содржина.Тоа овозможува пријатен звук кога тресење за тоа е со бел кој го привлекува вниманието на мачки.Точка Име : Пет Играчка Материјал : Пластични, Пердув, Метал Бел Карактеристики : Пет Играчка, Мозаик и Смешни, Гимнастик Облик, Големина : 15cm x 10cm x 10cm/5.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Играчка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 383.76

【Прилагодливи Еластична Јаже Дизајн】 : Оваа мачка играчки се протега од 10" во 70.Па ние обезбеди 30 дена б�

DEN 239.76

МУЛТИ УПОТРЕБА : На exerciser риба форма pendant играчка може да се користи како chewer, exerciser.catcher или закачка.ИНТЕР�

DEN 237.60

Материјал : Еластична пластична+ пердув.Можете да ги обучуваат мачка природни инстинкти со овој стапче �

DEN 372.00

Интелигентни Индукција Прекинувач и Автоисклучи : растојание сензор откривање фокусот на 5инчен мачка,

DEN 225.36

Одлична Интерактивна Мачка Играчка : Оваа интерактивна мачка стапче играчка може да помогне на вашата м

DEN 854.40

Овој интерактивен мачка играчки може да се изгради доверба и дружењето меѓу мачките и сопственикот.Гол�

DEN 2054.40

Вртите наоколу со вашата мачка или да му даде за да вашата мачка со часови на самостојна игра.забава за cl

DEN 142.80

Вистински Оди Мачка Брендот на Производот (Бои може Многу).Се препорачува од страна на Ветеринари како И

DEN 189.60

Сите пердуви имаат универзален око кука конекција (Одговара на повеќето мачка прачки.).Ние вклучуваат 7 �

DEN 854.40

) Октопод Димензии : 12cm x 10.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е бо

DEN 167.76

②Can поправат мачка стапче на табелата, мачка отпадоци одбор, мачка кула или врата со дебелина од не пове�

DEN 719.76

Нови Интерактивни Пеперутка Мачка Играчка симпатична пеперутка flutters и лета околу unpredictably, возење вашат

DEN 165.60

Мачка Играчки Изработени од квалитетни пластични материјали, свиткување не се деформира лесно, лесно д�

DEN 59.76

Голема интерактивна играчки кои ќе и двете може да уживаат.Виножито дизајн, може да направи вашата мачк�

DEN 1108.80

Род Должина : 46cm / 18.Интеракција заедно може да го подобри едни од други чувства.тоа може да вашата мачка �

DEN 311.76

Сетот вклучува гимнастик глувчето, риболов прачка глувчето, смешни мачка ласерски покажувач, сисал топ�

DEN 45.84

Пердув глувчето со огласува ѕвоното, тоа е полесно да го привлече вниманието на глувци.Тресење на мачка

DEN 407.52

Q4 : Што треба да направам ако мојата мачка не е заинтересиран за овој производ?.Овој производ има тактилн

DEN 239.76

Здраво, ви Благодариме за вашето внимание.89 во промисла, да се релаксираат и само си игра со неа, ќе знаеш