.

.

Со попуст
WISSBLUE 18650 Батерија Полнач, LCD Екранот Може да се Прикаже Капацитет, 2A Брз Полнач, Погоден за 3.7 V Литиум Батерија и 1.2 V Ni-МЗ/Ni-Cd АА ААА Батеријата

WISSBLUE 18650 Батерија Полнач, LCD Екранот Може да се Прикаже Капацитет, 2A Брз Полнач, Погоден за 3.7 V Литиум

DEN 762.96

Од стока
Во магацинот

[ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ] : 18650 Брз Полнач Е Компатибилен Со Сите 3.7 v Литиум Батерии И 1.2 v Ni MH / Ni Cd Аа Батерии.Полначот Автоматски Ќе Признае Батерија Тип И Наплаќаат Посебно. [ДЕТАЛНИ LCD ЕКРАН] : Само кликнете на Копчето "Ц" На 18650 на Полначот на Батеријата, можете Да Го Вклучите Полнење на Батеријата Информации На Различни Пристаништа, И Може да се Прикаже Време на Полнење/Полнење на Капацитетот на Батеријата Напон, Полнење Напредок%, Батерија Тип, Полнење Брзина. [БЕЗБЕДНО И ПРИЛАГОДЛИВИ ПОЛНЕЊЕ БРЗИНА] : Копчето "А" Може да се Префрлат на 0,5 a / 1а / 2a Полнење Брзина, да се Префрлате Помеѓу Бавно Полнење/Брзо Полнење Како што е Потребно, Smart Коло Може да Обезбеди Краток Спој, Прегревање, Overvoltage И Overdischarge Заштита. [ВРЕМЕ на ПОЛНЕЊЕ ПРИМЕР] : Батерија Време на Полнење Е Eneloop 2500mah АА од 1,5 Часа, основи 800mah ААА 0.5 Часа (1 Ampere Брзо Тековен), Рамна Врвот 3.7 v 3400mah Литиум Јонска Panasonic Ncr18650b 2 Часа, 3.6 v 2500mah Литиум Јонска Висока Потрошувачка на Енергија Lg He2 1.5 Часа. [ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ] : 4-Слот за Дизајн Може да ви Наплати 4 Различни Батерии Во Исто Време.Се Применува Батеријата Должина се Движи Од 29mm Да 65mm.Тоа Е Најдобар Избор За Патување 18650 Универзален Полнач.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1439.76

Дали би сакале мека креветчето сет постелнина да се грижи за вашето бебе?Дали би сакале животно креветч

DEN 359.76

Само погодни за употреба со жичана микрофони.Објектот 100% како на сликата покажува 100% сосема нов и висок

DEN 847.20

Антикражба безбедност кутија за лов на играта патека камера.Боја : Црна или Сива боја ќе бидат испратени

DEN 406.80

Оваа Тропска дуо вклучува еден од следниве : Kukui и Шеј Хавајски Свилен Лосион 2 мл.и рачно изработени loofah

DEN 239.76

Обоени притиснете на ноктите комплет : ќе дојде со 12 бои лажни нокти, 20 совети во еден кеси, вкупно 240pcs.На

DEN 191.76

【Пакет Вклучуваат】 : 24 компјутери во собата 【Широка Употреба】 : Одлична за бесење чаши, чаши, садови, р

DEN 251.52

Пакетот Вклучува : Тоа е 16.4 нозе / 5m тротоарот синџир, чиј што линк е за околу 2,5 mm широк, 2.5 mm долга, 1.3 мм де

DEN 309.60

Бидејќи екранот се различни, бојата на сликата ќе биде малку поинаква форма вистинската боја.Ве молиме

DEN 551.76

Совршен fitment : за 2018 2019 Jeep Wrangler Л JLU Спорт / Спорт.Помогне да се заштитат вашето возило опашкасветилки, обе

DEN 167.76

Отстранете по 1520 минути, а потоа исплакнете ја косата со млака вода.На absorptive капацитет на косата и скалп

DEN 184.08

Големина : 5*7 cm (прибл).Добар квалитет смола материјал со автоadhseive паста во задниот дел, силен вчитување н

DEN 719.76

ОСТРИ ДЛЕТО ГЛАВИ резби во Дрво длето поставува доаѓа наострен и усовршуваа надвор од кутијата.КВАЛИТЕ

DEN 1158.24

МАТЕРИЈАЛ : Анти Замор Винил Перница Пена.ДЕБЕЛИНА : 3 / 8 инчи.ТОП ПОВРШИНА : Текстура Шема.ТЕХНОЛОГИЈА : е

DEN 167.76

Целосна покриеност Атлетик тренингот облека,Uназад спортски градник за сечење врвови фитнес Салата Camiso

DEN 719.76

Тежи 1lb, 12 оз (808g).На дното има 5 малите испакнати нозе да стојат на.НАДВОРЕШНИТЕ ЏЕБОВИ Пред : Два 10" широк

DEN 4751.76

Генератор Тип : Постојан магнет AC.Номинална Капацитет : 420 W.Алтернатор Домување : Polyamide , Систем Напон : 12 V

DEN 262.80

Оваа 5 V 2 A Адаптер POWSEED DC во 5 V кабелот за Напојување Полначот 10 W AC Адаптер со повеќе совети работи за мног

DEN 215.52

Пакет inludes слободен МИЛЕНИЧЕ HD Екран Заштитник (Пластични), Совршено Дизајниран за полнење за Motorola Мото

DEN 288.00

Пред се Протегала Плетење на Косата 26 Инчи 3 Пакети / Многу Професионални Чеша Бесплатна Топла Вода Пост