.

.

Со попуст
FLR Црна Крик Покрие Прашина-Доказ/Водоотпорен Крик Заштитна Маска УВ Resistances Winches Опфаќа за 5000-12000 lbs Капацитет/ 21.5 W x 9.5 H x 7.5 D

FLR Црна Крик Покрие Прашина-Доказ/Водоотпорен Крик Заштитна Маска УВ Resistances Winches Опфаќа за 5000-12000

DEN 287.52

Од стока
Во магацинот

Овој крик поклопецот е направен од тешки 600 оксфорд, заштита на вашата електрична крик од прашина, ветер, дожд или снег,.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Големина : 21.5" W x 9.5" H x 7.5" D , идеален за производство на електрична winches за 5000-12000 lbs капацитет ,давајќи им на вашите електрични крик совршена заштита.Дното еластична универзална крик покрие протега над крик, отпорен на вее - не канапи или ремени.Чувајте ги вашите електрични крик во уредни и совршена состојба, заштита од вода, прашина или нешто друго што може да наштети и да предизвика таа да се расипува.Пакетот Вклучува : 1 Buc Црна Крик Капак.Боја : Црна Материјал : 600 D ПВЦ Оксфорд Големина : 21.5" W x 9.5" H x 7.5" D/57x24x19cm Универзална Одговара за Електрични Winches До 17.500 Lbs.Лесно да се Мијат и Брзо да се Исуши.Лесен за складирање и за Носење.Направени од водоотпорен материјал,ув-доказ,прашина-доказ,и снег-доказ Голема заштита на неверојатна ниска цена за вашиот крик од прашина, вода и сончева светлина, без разлика дали за отворен, затворен, или на патот.Пакетот Вклучува : 1 Buc Црна Крик Капак.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1602.96

4:1 / 8:1 Cid,брзината може да се прилагоди според употребата на различни справи позиција , Висок јаглероде

DEN 881.04

Одговара : 20112014 Поларис Sportsman 400, 20112014 Поларис Sportsman / Туринг 500, 2014 Поларис Sportsman 570, 20112014 Поларис Sportsman / 6x6 80

DEN 1795.20

Новиот електромагнетниот навистина се остварува принципот на топлинска изолација, издржливост, висока

DEN 15846.72

9500 фунти оценка.Вклучува 50 нога крик кабел, ролери fairlead и рачни контролер.Дизајниран за употреба на ками

DEN 3903.60

Од 1.000 фунти максимален капацитет дизајнирани да ги задоволат вашите најтешките влече барања.Автоактив

DEN 1310.40

1 м плус guidance Cable далечински управувач : 3.WCable далечински control Radio далечински control Deflection ролери со hook Battery cabl

DEN 852.24

Нови.Истиот Ден Превозот на Барање.Најдобра Вредност и Перформанси во својата Класа 15Години како преми

DEN 3459.36

1200 lb капацитет 5.4 : 1 cid (5.4 револуции со рачка за да го вклучите тапан цел еден свиок) 7" се справи со ергоном

DEN 412.80

Мали димензии, мала тежина, едноставен, лесен и flexible2.Квалитет на услугата : Доколку имате било какви пра

DEN 1202.40

Линија Оценет се Повлече : 13000 LBS една линија оценет се повлече,Мотор : 4.8 kw / 6.6 hp; Направи вашиот автомобил

DEN 3957.60

Вклучува Рокер Handlebar Прекинувач, Контактор / Електромагнетниот, Инсталации, Hawse Fairlead, 50ft Црна Синтетички

DEN 672.00

【Трифаза Планетарниот Опрема Систем】 : 4000lb оценет капацитет се повлече линија со трифаза планетарниот

DEN 11490.00

【Погодно】Доаѓаат со 1 безжичниот прекинувач,на безжичниот далечински управувач поддржува да се контр

DEN 9839.76

FITMENT : 20162020 SPORTSMAN 450 H O., 20142020 SPORTSMAN 570, 20152019 SPORTSMAN 570 СП, 20152020 SPORTSMAN 570 X2, 20142020 SPORTSMAN 570 ТУРИНГ, 20162019 SPORTSMAN 570 X2 СП, 20

DEN 7992.00

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

DEN 1889.52

Пакет Тежина : 17.509 килограми.Пакет Димензии : 182.88 H x 5.08 L x 12.065 W (сантиметри).Повеќе Од Само Делови : Од снег

DEN 263.76

плетенка.челик.супер силни.Тешки крик јаже е создадена за најмоќните winches на пазарот.Направени од висок

DEN 1007.76

Замена Крик Реле Електромагнетниот.Спецификации се Однесуваат на сликите 2 збор како што е прикажано в

DEN 1420.80

СИЛА, ПЕРФОРМАНСИ, ВРЕДНОСТ.Нашите целосно запечатени, целосно подводните крик е дизајн кој навистина м