.

.

Со попуст
Abbraccia 3 Пар Железо на Закрпи за Облека Поправка со Дупка Резервирана за Т-Маица, Здолниште, Фармерки, Елеци, Капи, Ранец, Завеса, под Перница, Шамија, Ватенка

Abbraccia 3 Пар Железо на Закрпи за Облека Поправка со Дупка Резервирана за Т-Маица, Здолниште, Фармерки, Елеци,

DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

【Го продолжи Животот на Вашите Омилени Облека】Можете да ги користите овие шие-на закрпи за да се покријат недостатокот делови и грда дупка на вашата облека, продолжување на животот на вашите омилени облека. 【Пакет】Сет вклучува 6 парчиња печ во 3 заеднички бои.Браун, Тен и Сина.Доволно за да се заврши вашиот занает проекти. 【Широка Примена】Овие велур ткаенина закрпи може да се користи во Т-маица, здолниште, фармерки, елеци, капи, ранец, облека, завеса, под перница, шамија, ватенка, итн.погоден за mending, арматура и декоративни апликации. 【Тоа како да го Користите】Можете да шие ткаенина закрпи на одредена позиција на вашата облека, или да користите крои да се направи тоа се повеќе стабилни, тексас ткаенина со униформа текстура може да направи вашата облека повеќе мода и кул. 【Совршена Облека DIY Декорација】Користите вашата креативност, се сече на парчиња во разни форми или обрасци, направете ја вашата облека /, торба различни, убава и интересна.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 175.68

Материјал : Меки Кадифени.Големина на : (L*W*H)18*11cm / 7.09"*4.33".Одговараат за mending јакна, маици, фармерки, здолниш

DEN 2340.00

Потрајни Кожа и неостаток на Лепило.Ако Сакате да Го Прилагодите Големина,ве Молиме одете на Mangco storefront, �

DEN 2016.00

【Тоа како да го Користите】Можете да шие ткаенина закрпи на одредена позиција на вашата облека, или да к