.

.

Со попуст
Monoprice Мини DisplayPort Thunderbolt да HDMI Активен Адаптерот (109426)

Monoprice Мини DisplayPort Thunderbolt да HDMI Активен Адаптерот (109426)

DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

Monoprice обезбедува ефикасен начин за прилагодување на вашиот Мини-Display Port опремени лаптоп на вашиот дисплеј со HDMI влез.Забелешка : Овој производ ќе го поддржува аудио на Mac компјутери кои се опремени со Thunderbolt компатибилен излези.Дополнителни конфигурација може да се бара.Monoprice обезбедува ефикасен начин за прилагодување на вашиот Мини-Display Port опремени лаптоп на вашиот дисплеј со HDMI влез.Забелешка : Овој производ ќе го поддржува аудио на Mac компјутери кои се опремени со Thunderbolt компатибилен излези.Дополнителни конфигурација може да се бара, резултатите може да се разликуваат во зависност од Mac модел и OS X верзија инсталиран HDMI, HDMI Логото и High-Definition Multimedia Interface се трговски марки или регистрирани трговски марки на HDMI Лиценцирање LLC во Соединетите Држави и други земји.Intel, Intel Внатре, Thunderbolt, и Intel логото се регистрирани заштитни знаци на Intel Corporation во сад и други земји.Apple, Mac, и OS X се регистрирани заштитни знаци на Apple Inc.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 911.76

4, вкупниот проток на Висок проток 3 (HBR3) Конекции е 32.Поддржува ДП, ДП++, и Display Port++.Компатибилен со Samsung, Бен

DEN 239.76

4 K UHD, 18 Gbps, 28 AWG, Категорија 2, со Голема Брзина, HDMI Кабел (Машки да Машки).Поддржува 4 K 60 Hz, HDCP 2.2, HDR, UHD 4 K 2160p, QHD

DEN 146.40

Кабел CAT6 Рамен UTP Ethernet Мрежен Кабел RJ45 Печ LAN Кабел Црна Боја 0.5 M 1 M 1.5 M 2 M 3 M 5 M 10 M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ 25 M 30 M.Б

DEN 455.76

Нашите најновата верзија 2.HDMI НАЈНОВИТЕ СТАНДАРД – на Нашите Високобрзината HDMI extender кабел сертифициран

DEN 138.96

Антиоксидација и антикорозија позлатени конектори, кои ги конекторите сјајна, подобрување на спроводл

DEN 383.76

[Компатибилен со сите ДП Уреди] : Hannord Display Port кабли, ќе работат на било ДП управувано монитор, КОМПЈУТЕР, л

DEN 424.56

Користете го ова за micro USB на Висока definiton адаптер за да го поврзете вашиот уреди во вашиот Висока Дефиниц

DEN 1646.40

Цена за Пакет од 12 компјутери.HDMI да HDMI Кабел, M / M, ПВЦ, 2м (6.5ft.) Испрати дигитални видео и аудио во текот на

DEN 150.24

Целосна поддршка за дигитални сигнали како што 720, 1080i, 1080 P и така натаму.Извртени кабел користи 125% зашти

DEN 441.60

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да не контактирате во било кое време, и

DEN 1509.60

Висока Брзина 10.2 Gbps Пропусен Опсег.ЛАК Поддршка за Рационализација Audio Setup.Поддржува Резолуција од 720p, 108

DEN 431.76

Работи со Cat5, Cat5e, Cat6 Етернет Кабел за Пренос на Далечина до 60m.Поддржува 1080p.Поддржува стандарден HDMI EDID и

DEN 162.96

Кабел CAT6 Рамен UTP Ethernet Мрежен Кабел RJ45 Печ LAN Кабел Црна Боја 0.5 M 1 M 1.5 M 2 M 3 M 5 M 10 M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ 25 M 30 M.Б

DEN 162.00

Точно 10.2 Gbps голема брзина перформанси 4 K Ultra HD, Full HD 1080p, и Audio Return Channel 1080p 60 Hz во 8битна боја длабочина (full 48

DEN 247.20

1 или 2 канали audio Supports 3 D и Ethernet Works и со проекти како што се проектори или мал простор за LCD / плазма installations

DEN 162.00

Нашите Tartan AWG 24 кабел е достапна и во бела и црна jacketed верзии и во најголем избор на должини во индустрија

DEN 370.32

Авто Јачина на Надомест на штета (КОНСТАНТЕН), не DIP прекинувач амбиент потребен за различни растојанија

DEN 239.76

1 компатибилен со Apple TV, LG TV, Samsung QLED ТВ, Оган ТВ, Roku, Sony 8 K UHD ТВ, BluRay, Лаптоп, КОМПЈУТЕР, ДВД, Nintendo Прекинувач, P

DEN 263.76

[Идеален за Игри] : Hannord Display Port Кабелот е добро за игри и видео streming [Компатибилен со сите ДП Уреди] : Hannord Dis

DEN 188.88

ВО КУТИЈА : 3 нога високобрзински премиум HDMI кабел (Машки да Машки) за пренесување на видео и аудио сигнал

DEN 647.76

HDMI Да HDMI Кабел За Домашна Канцеларија s порта, која лесно може да се изгубат или дури и на штета на приста

DEN 270.96

Овие кабли се совршено решение за вас да го споделам сите на вашите фотографии и видео клипови со вашите

DEN 455.76

Флексибилни Braided Jacket, метежотслободни.Плетенка на екстериер и елегантни Цинклегури школка.Enhanced Audio Return C

DEN 1560.00

ДАЛЕЧИНСКО ГЛЕДАЊЕ : Приказ на сликите од далечина преку Интернет од веб прелистувач со поддршка за RTSP.О

DEN 700.32

Заостри завртки со рака да се направи DVI главата врска повеќе не се безбедни и да се спречи паѓање.Ние ги

DEN 2999.76

ЗАВЕРЕНА : активни Ultra High Speed HDMI кабел 8 K со оптички влакна технологија, поддржува најновите 8 K и 4 K 120 Hz Тел