.

.

Со попуст
Timeet 17.7 во x 10 FT Мрачно самолепливи Фиока и Полица Лагер Контакт Хартија Винил Облоги Водоотпорен Лесно се Инсталира Кора и се Држи Контакт Хартија Отстранлив Покрив

Timeet 17.7 во x 10 FT Мрачно самолепливи Фиока и Полица Лагер Контакт Хартија Винил Облоги Водоотпорен Лесно

DEN 213.84

Од стока
Во магацинот

Само Лепило ФилмМатеријал & ГолеминаСамо Лепило Винил Хартија, 118 инчи долго и 17.7 инчи, широк и може да ги покрие 14.5 квадратни метри.Само Лепило ФилмЛЕСНО да се ПРИМЕНИ & ОТСТРАНИЛесен за рака-намали(Grid lines зад себе,лесно да се намали), Лесно да го инсталирате, исто кора и се држи, без лепак треба, без лепак остатоци остави зад себе по отстранување.Тоа е најдобар помошник за вашата diy декорација!.Само Лепило ФилмЛЕСНО да се ЧИСТИВодоотпорен дизајн, лесно да се чисти, само да се избрише со влажна крпа.Ги исполнуваат повеќето од вашите потреби.Самолепливи филм-широк спектар на употреба-е идеален избор за украсување на домовите, не само како кабинетот на лагер, но, исто така, да ги красат ѕид, ги красат кабинет, и повеќе начини да се користи на чекање за вас да се откријат.Само Лепило ФилмКлиентите за Купување Заштита-Без оглед на она што се случува кога ќе се купи и да го користите, ќе може да ни се јавите, без било каква загриженост.Имаме професионален персонал за услуги на корисниците да ги реши вашите проблеми онлајн 24 часа на ден.Материјал & ГолеминаСамо Лепило Винил Хартија, 118 инчи долго и 17.7 инчи, широк и може да ги покрие 14.5 квадратни метри.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 510.24

Употреба на жица shelving, кујна pantries, работни станици, канцелариски простории, перење соби, бањи, суета поли

DEN 359.76

7 инчен(45cm) широк x 118 инчен(3 метри) долго, 0.Заштита на мебел површината и внатрешниот,надградба на ѕидот

DEN 326.16

Материјал : Лепилоназад,лесно да лупам & стап да се исуши рамна површина.Мерки 17.7 инчен широк x 118 инчи дол

DEN 2256.00

ПОЧЕТНИОТ ПАКЕТ : Пакетот вклучува (1) Беж Фиока Лагер тркалаат (20 Инчи x 20 FT големина) и (1) ПодtheПотоне Лаге

DEN 239.76

Тоа може да се намали во различни форми со режа според големина сакате.За да се спречи влага и прашина те

DEN 171.36

ВЕЛИКОДУШНО ГОЛЕМИНА РОЛНИ : Секој Тркалаат Мерки во 12 инчен широк x 10 метри и дизајниран со лесно се изм

DEN 455.76

Почетниот Пакет : вклучува 1 беж фиока лагер рол 1 јасна фрижидер лагер во јасни.Крајната Заштита : заштит

DEN 695.52

Водоотпорен и Иновативен Дизајн Задебелена жица полица лагер има рамна dot за дизајн со што се зголемува

DEN 306.48

Отстранлив назад е спроведен со cutодговара мрежа на линии за лесно мерење и пласман, што ќе ви овозможи д

DEN 503.76

Опис : Направен од висококвалитет на ЕВА, лесен за чистење, wipeable, перат, и издржливи.Погоден за полици, фр

DEN 623.76

Премиум фрижидер облоги за полиците се противи spills, дамка и мирис, да ги задржи на храната свежа подолго

DEN 1560.00

【Врежана Изгледа 】3 D врежана Изглед , текстура површината на фолија, тоа е неверојатно лесно да ги симн

DEN 455.76

Ве молиме да се забележи.Овој мултицел фиока за хартија може да се заштити мебел од влага и нечистотија

DEN 840.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 359.76

Лесно да се примени, само да се намали, кора и се држи според мрежните линии.Совршено ги красат вашите ѕи

DEN 416.88

Идеален за : жица полици во плакари и pantries.Premium nonлепило перница стисок на врвот и на дното има лагер и обј

DEN 455.76

Трим околу работ со комунални нож.Тоа е лесно да се работи, и лесен за употреба Излупете надвор од лепило

DEN 355.20

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Издржливи и убави модели.Decal ќе направи да се соба повеќе симпатична и уба

DEN 219.60

ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : Лесно кора се држиме метод обезбедува ефикасна примена.ИЗДРЖЛИВ, ЛЕСЕН ВОДООТ

DEN 263.76

Дури и ако свежо изми прибор остава дамки од вода на кабинетот полица, тоа само треба да се избриша надво

DEN 335.76

Ве молиме ги споделите со нас прво со испраќање на email преку сметка.издржливи ,можат да бидат работел как