.

DEN 599.76 -

Влезниот Напон Спектар : 3060 V DC(36 V / 48 V).Излезен Напон : 12 V(Фиксна Излез), Излезна Струја : 20 A, Излезна Моќнос

DEN 7117.20 -

Во електронски контролен системи, педалот за гас на возилото е поврзан со сензор кој го испраќа сигнал д

DEN 335.76 -

Icstation мини дигитален dcdc напон regultor модул е опремен со STC LCD екран.Максимална Конверзија Ефикасност : 95%.Из�

DEN 429.36 -

DC 5 V да DC 12 V Step Up Конвертор 511 V Широк Спектар на Текст, за напон 12 V излез, Max Струја 8 A 96 W (НЕ МОЖЕ да се РАБОТ

DEN 397.44 -

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 1344.00 -

2 Високо интегрирани SMD компоненти за висока стабилност и сигурност 5 Погоден за автомобил екран, следењ�

DEN 719.76 -

Компатибилна со речиси сите лични технолошки уред, можете да pack TSA на Универзал штекер plug адаптери и зна�

DEN 546.48 -

nput оценет напон : 24 V DC.На конверзија ефикасност може да достигне 96%.Влезниот напон спектар : 1835 V ВАШИНГТО�

DEN 1440.00 -

Само барате клучни зборови во нашата продавница.15 AThe светилка тековната спектар варира поради разликат

DEN 2652.00 -

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 370.80 -

♥ Тип : Bluetooth моќност засилувач одбор ♥ Адаптер за напојување : DC524 V ♥ Канал : 2 ♥ Аудио влез : Bluetooth+ПОМОШЕ

DEN 90.24 -

DIY излезен прилагодливи возило напојување, поврзете го 12 V влез и излез може да биде 1435 V(прилагодливи сло

DEN 676.32 -

Име На Производ : Автомобил Напојување Конвертор; Материјал : Пластични,Метални.Пакет Содржина : 1 x Автом

DEN 95.76 -

Компатибилен со : JBL Бесплатно, Пулсот, Пулсот 2 Флип 3 Полнење Полнење 3 2 2+ Клип 2 Клип 3 Pulse2 Flip3 Charge3 Charge2 Clip2

DEN 359.76 -

Висока прецизност ADS1115 16 Малку 4 Канал AnalogtoDigital ADC Конверторот.Лесен за користење I2 C ADC Конверторот со Про

DEN 183.84 -

Влез : DC 4.7535 V.Излез : наизменична СТРУЈА 1.2526 V (континуирано прилагодливи).Излезна струја : 3А (Max, врв теков

DEN 95.76 -

Сосема Нов Висок Квалитет USB 2.0 Кабел за Податоци;.Овој кабел е компатибилен со многу Дигитални Камери, В�

DEN 719.76 -

【СИНХРОНИ BUCK МОДУЛ】Оваа Buck Конвертор е 200 W DCDC висок напон моќ синхрони buck модул 【ПРИЛАГОДЛИВИ НАПОН ИЗ

DEN 167.76 -

AC ПРИКЛУЧОК АДАПТЕР : IEC 320 машки C14 да се женски C13 адаптер.ОТЦЕНЕТИ : 10 A 250 V.ПРИМЕНА : Направи тесна поврза�

DEN 1953.60 -

Имаме многу други слични производи, ве молиме да пребарувате на зборот "dcmwx" на.Но, ве молам да обрнете вн�

DEN 823.20 -

Конвертор Тип : Чекор надолу(Долар) Конвертори;.DC / DC 24 V да 12 V10 A DCMWX моќ конвертори; 24 V чекор надолу 12 V 10 A; 24

DEN 2879.76 -

● Популарни чекор надолу (напон надолу) трансформатор ● Јапонски електрични производи може да се корис

DEN 1300.08 -

Име на производ : DC / AC Адаптер;Влез : DC 12 V / 24 V.Излез : AC напон 220 V 50 hz;Max Моќност : 500 W.Излез Конектор Тип : вел�

DEN 1130.16 -

И заварени структура со добар температура и моќ циклус способност обезбедува стабилни перформанси.Сли�

DEN 141.60 -

★Заменливи делови, совршено се исти спецификации ★Специјализирана во производство на резервни делови

DEN 815.76 -

Безбедносни карактеристики : Automatic преоптоварување cutoff, во текот Напон cutoff,краток Спој заштита,Висок на�

DEN 404.88 -

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 2318.40 -

2.0 HP, 2.7 Засилувачи, Lenze / AC Техника, SMVector Серија 540 600 VAC Текст, 600 VAC Излез.Три Фаза На Текст, Три Фаза Излез.N

DEN 239.76 -

Конвертор Тип : Чекор надолу(Долар) Конвертори;.AC / DC 24 V да 12 V10 A DCMWX моќ конвертори;.AC24 V чекор надолу DC12 V 10 A

DEN 3839.76 -

За безбедност, тоа се препорачува да се користи напон конвертор дека е max watts е најмалку 80% повисока од ва�

DEN 1912.80 -

Пакет се Вклучени : 1 x ZVS Низок Напон Индукција Греење Board1 x Месинг.Спецификации : Внатре дијаметар на сер�

DEN 411.12 -

Нема.на Излези : 1 Излезен Излезна Моќност Максимална : 1 W Излезниот Напон Output 1 : 5 V Излез Тековната Излез

DEN 239.76 -

91" OLED за прикажување на информации како батерии напон, IP адреса, RAM меморија употреба, итн Завртки пакет x1

DEN 383.76 -

Параметар : овие usb buck модул влезниот напон спектар DC 12 V и излезен напон default DC 5 V, максимална излезна стру