.

.

Со попуст
BinaryABC Нога Exfoliator Алатка Педикир Алатка Подножјето на Нозете Нега на Мртвите Сува Кожа Отстранување,2 парчиња

BinaryABC Нога Exfoliator Алатка Педикир Алатка Подножјето на Нозете Нега на Мртвите Сува Кожа Отстранување,2

DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Вклучувајќи 1 x Binary ABC Нога Exfoliator Алатка Педикир Алатка Подножјето на Нозете Нега на Мртвите Сува Кожа Отстранување,2 парчиња.Топло Совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект,се следи светлината,прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Опис нозете работиме напорно - тоа е време за да ја испратите малку љубов нивниот пат. - Необработен камен, со удобен контрола произведува одлични масажа ефект.Тоа се изработени од високо квалитетен материјал, кој може да ви даде удобно искуство.искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!. - Изработени од високо квалитетен материјал, тоа е еко-пријателски и кожа-пријателски. - Тоа ќе ви помогне бришење на вашите нозе е мртва кожа и да ви се мазни нозе и удобно.Направени од високо квалитетен материјал, тоа е еко-пријателски и кожа-пријателски.Тоа не ги повредува вашите кожа и навистина практична алатка за нога нега. - Size : За 13x5x2.Нашите pumice камења работат за да ги отстраните мртвите кожата или calluses од вашите нозе.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 405.60

【Широко Апликација】 Погодна за двете професионални и athome педикир, тоа може да ви помогне да ги отстран�

DEN 705.60

Ротирачки барабан главата полирање глава : Само да се претвори во сила и да го стави на сува, чиста нозет�

DEN 719.76

ЕкстраСила Гел : Нашата callсмена гел има екстрасила формула која продира сува, испукана потпетици, омекн�

DEN 2715.36

Ги избрише вашите нозе со сува крпа или чистење на мртвите кожата, се Применуваат навлажнувачки крем, ма

DEN 210.96

Тоа инциденти далеку callи роговиден кожата за неколку минути, оставајќи го ви со мазни нозе ќе сакаат да �

DEN 239.76

【Удобно Материјал】 : подножјето scrubber е направен од 1000 нежно чистење на влакната, кои се еколошки, мека и

DEN 191.76

КАКО ДА се КОРИСТИ во Чекор 1 : Натопете ги вашите нозе за десет минути или се тушираат / лилјак да се напр�

DEN 359.76

Gawervan Електрични нозе callremovers е безбедна и професионални.Висока брзина е погодна за тврдоглави дебели call�

DEN 1773.60

Грубо брусење главата е погоден за стари суви испукани кожата на пета,фино брусење главата за дневна не�

DEN 696.00

[20 во 1 нога нега комплет].Професионални педикир комплет содржи 20 видови на алатки, вклучувајќи scraper, cuticle

DEN 431.76

Фанови далеку callouses и груба кожа.Високомоќ 6 V DC мотор.Уникатен овален облик на главата нуди поголема кон�

DEN 167.76

Долготрајни дијамант кристали микроабразивни честички на површината фанови далеку тешко, груб, испука�

DEN 215.76

★【Мазна и Убавина Нога】 Тоа може да убавината на вашата нога,Одличен за пета поправка и отстрани сува,

DEN 527.76

Доаѓаат со вакуум за отпадоци, во текот на користење, првут ќе бидат вовлечени во се да се задржи на сани�

DEN 1228.80

2speed mode : електрични callсмена вклучува мала брзина на 962rpm за мека грижа и висока брзина на 1480rpm за длабоко ч

DEN 287.76

Забелешка : Овој производ може да се користи само со специфични нога мелење машини, ве молиме погледнете

DEN 119.76

Совршен Дизајн : светлина тежина на дизајнот на нашите нога rasp им овозможува да работат со леснотија и д�

DEN 335.76

Ве молиме да не остане во еден области за повеќе од 3 секунди, додека користење.Можете да изберете погоде

DEN 311.76

ЛЕСНА НОГА ДАТОТЕКА s Premium чешка Стакло Нога Scraper Датотека.Обидете се оваа уникатна педикир алатка, ако т�

DEN 4933.92

Брзина регулатива : кога бега, притиснете за ON / OFF / брзина регулатива копчето да се префрлиш на ултра вис

DEN 407.76

Нема потреба да се оди да помине салон надвор да се направи педикир повеќе.Не користите премногу често, �

DEN 239.76

1 Дизајниран за calluses : На педикир нога датотека совршено се решава грубост и calluses на нозете, обезбедува е�

DEN 432.00

ХардНоси И Лесно Да се Користат За Редовни Нога Нега Ова нога датотека е совршен за отстранување на хар�

DEN 167.76

Со што секој допир удобно, ајде да започнете да уживате во релаксирачки нога педикир дома!Користење и од

DEN 167.76

Уникатен ножна работ дизајн на површината, фино брусење површина, 10 резервни нога датотека влошки, ужив�

DEN 590.40

30° замав дизајн, 360степен чистење на мртвите кожата на нозете, прави вашата дневна нега на лесен и удобен

DEN 239.76

Ние сме многу убедени дека ќе ви се допадне нашата нокти датотеки, ова е нашата заложба за вас!.Обезбедув

DEN 239.76

★ Никел CallСмена датотека помина низ внимателно scrutinized тестирање.★ Салон Професионален Квалитет.Тоа е ф

DEN 167.76

НЕЖНО ги ОТСТРАНУВА СУВА & РОНЛИВ КОЖАТА : Amope Exfoliating Четка нежно ги отстранува сува, ронлив кожата на ваш�

DEN 479.76

Спецификација : Име на Производ : Електрични Нозе CallRemovers Color : pinkpacking листата : 1 X мелење head1 X електрични но