.

.

Со попуст
ZLMC Тоалет Капак Decal, Светлечки Водоотпорен Ѕид Налепница, Тоалет Тоалет Налепница

ZLMC Тоалет Капак Decal, Светлечки Водоотпорен Ѕид Налепница, Тоалет Тоалет Налепница

DEN 2253.60

Од стока
Во магацинот

Овој производ треба да се апсорбира светлина во текот на денот,тогаш тоа ќе сјај автоматски се во темнина.Уживајте во шарени и смешна тоалет.Нашите тоалет decals се прекрасен богат дизајн и multifarious во шеми.Направени од долготрајни отворен/затворен самолепливи винил, и тоа е лесно да се примени.Може да се применува на ѕид понуда да ѕидови, прозорци, врати, или било каква мазна површина.Уникатен дизајн и стил,Посебен облик,Исклучителна изведба.Проверете дали ѕидот е чиста и сува однапред (трнлив, валкани, влажна површина не се предлага, како налепница ќе падне) на Овој производ треба да се апсорбира светлина во текот на денот, тогаш тоа ќе сјај автоматски во темнината и дење бојата е светло зелена Ова е DIY производ, тоа треба да се стави заедно со себе да добиете креативна светлосен ефект Пакет Содржина : 1*Светлосен Налепница.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1970.40

НЕ се погодни за unenven, груб, текстура и правливи површини.Отстранете ги сите меурчиња користење на пласт�

DEN 626.40

【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】 Ние обезбедуваме прилагоди и професионални услуги на клиентите пред и по к

DEN 206.88

На пример, во зима, кога ќе го добиете производот, можете да го користите фен за да се загрее на viscose и да г

DEN 935.76

Апликацијата е забавно и лесно.31 инчи * 78.Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, пр�

DEN 206.88

На пример, во зима, кога ќе го добиете производот, можете да го користите фен за да се загрее на viscose и да г

DEN 364.56

Отстранлив, repositionable.Забелешка : ве Молиме да ја исчистите површината и чувајте го сув пред да се држиме.Д

DEN 191.76

Брише чисти винил, хигиенски.Без лепило, се држи со статички електрицитет, па нема да наштети на вашиот т

DEN 2193.60

Вратата налепница спецификации : (Wx H)Прошири големина на налепницата : 38 Самолепливи вратата налепници �

DEN 479.76

Брише чисти винил, хигиенски.Без лепило, се држи со статички електрицитет, па нема да наштети на вашиот т