.

.

Со попуст
Omabeta Правосмукалка Ротирачки Фан Сечилото Правосмукалка Ротирачки Фан Правосмукалка Додатоци Алуминиум Таписерии Изработка Кујна за Дома

Omabeta Правосмукалка Ротирачки Фан Сечилото Правосмукалка Ротирачки Фан Правосмукалка Додатоци Алуминиум Таписерии

DEN 1339.20

Од стока
Во магацинот

Функција : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење. Според оригиналната спецификација за производство, во согласност со строги стандарди за квалитет, може да се користи за долго време. Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, тоа е издржлив, носат-отпорни, и може да се користи за долго време.Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, тоа е издржлив, носат-отпорни, и може да се користи за долго време.Според оригиналната спецификација за производство, во согласност со строги стандарди за квалитет, може да се користи за долго време.3 in Package Листа : 1 x Правосмукалка Ротирачки Fan Notice : 1.Ви благодариме за вашето разбирање.Ротирачките фан сечилото е погодна за 87mm дијаметар правосмукалка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 472.56

Овој вакуум вшмукување пен сетот содржи 2 вшмукување совети и 6 suckers.Компактен изглед и лесен, лесно да се

DEN 1617.60

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

DEN 383.76

Широк спектар на апликации : Лесно да се заврши прашина отстранување работа на заводот на површина, мебе

DEN 21239.04

На 3000 W Лист Компресор е идеален за tidying тревници, patios, приоди за автомобили и повеќе.Својата моќна 3000 W мо

DEN 8574.24

ПОКРИЕНОСТ : Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на ва

DEN 334.32

Опис на производот : Мини десктоп правосмукалка, мали во форма, симпатична и забава.Едноставна операциј

DEN 6239.76

Cordless Стап Вакуум – 500 W Brushless Мотор со (3) моќ режими фали до 170 воздух watts на вшмукување моќ, (5) LED Светла за в

DEN 503.76

Оваа 15 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Нечистотија Ѓаволот BD10085 Рачни вакуум.Приклучокот о

DEN 9455.28

Тежина : 520g.Материјал : ABS + алуминиумски легури + пластика.Повод : автомобил, соба, канцеларија, спална соб

DEN 1965.60

【БЕЗЖИЧНА ДИЗАЈН】:Се ослободат од досадни врска кабли.Погоден за автомобили, домови, бироа, таблети, к

DEN 830.40

Големина на : 7.4 * 2.5* 2.5 инчи.Оваа страна vacuums доаѓа со 3 корисни додатоци за зголемена и прецизни чистење.С

DEN 988.56

Компактна големина, безжично полнење, погоден за автомобили и за домашна употреба.Големи батерија капа