.

.

Со попуст
Honeywell Свежо Ветре Кула Фан со Далечински Управувач HYF048 Црна Со Програмабилни Термостат, Тајмер Shut-Off Функција & Прашина Филтер & QuietSet Целата Соба Кула Фан-Црна, HYF290B

Honeywell Свежо Ветре Кула Фан со Далечински Управувач HYF048 Црна Со Програмабилни Термостат, Тајмер Shut-Off

DEN 1154.88

Од стока
Во магацинот

12 Час авто исклучи тајмер.Постигне преку сметководствена се справи.Можете да го вклучите ветре mode да се симулираат нежна отворено правец, или го поставите фан да го исклучи по сопствена во 2-, 4-, или 8-часовни интервали.Производот 2 : Honeywell фанови : право фан помага кул надвор да им Даде на вашиот клима уред Honeywell носи голем број на фанови да ги исполни вашите домашни потреби.Осум нивоа на тивок контрола, од "бел шум" да "шепот.Производот 2 : 8 брзина кула фан Тоа : Honeywell 8 брзина кула фан зрачи со чувство на пролет бриз низ вашиот дом; кој тивко поставите технологија која им овозможува на корисниците да го контролираат нивниот звук и ладење опции, што го прави совршен година вентилатор за секој дом.Производ 1 : ДИГИТАЛНИ КУЛА ФАН Тоа : Honeywell 3 брзина дигитални кула фан со ionizer зрачи со чувство на пролет бриз низ вашиот дом; се одликува со програмабилни термостат, 3 брзини, тајмер исклучи функција, електронски LCD дисплеј Со мие филтер за воздух помага да се отстрани прашина.Моќен, Турбо правец на генератор ножеви се движат повеќе воздух отколку типични ножеви.Honeywell Quiet Set Целата Соба Кула Фан-Црна, HYF290 BPowerful, тивко, целата соба за ладење.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1350.96

Црна и бела боја, елегантен и модерен, уживаат во животот, да усвојат вител воздух дуктус дизајн, мултикр

DEN 2550.48

Производителот гаранција може да не се применува 30 инчен механички кула фан со лесен за користење конт

DEN 1967.76

Спиење Правец на Владата : Не само што ја стартувате од Макс да Мин како циклус на владата, овој режим се �

DEN 3239.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 200.40

❀ Оваа гимнастик држи стои нагоре ❀ Може да ги привлече вашата мачка внимание лесно и предизвикаа него�

DEN 1036.32

Додадете вода на страна да се пополни лесно : Со страна отворање е удобен и убава, а висината е удобно.Едн

DEN 633.60

CR2025 батеријата е потребно.Без батерии и инструкции се вклучени.Не програмирање е потребно 90 дена гаранц

DEN 4151.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 1045.20

Широк агол снабдување воздух, Погоден за фабрика, магацин, фарма, голема правец ☆ Правец на ветер опрема

DEN 1152.00

Ве молиме изберете стил, големина, боја, а потоа ги купите, обично 13 дена за испорака, 1025 дена да се добие �

DEN 1286.40

Користете го овој екопријателски ладилникот за воздух за ладење, направи соба нов изглед, било топлина �

DEN 1724.40

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1084.80

Го ПРИЛАГОДИТЕ ВАШИОТ ЛАДЕЊЕ ПОТРЕБИ : Оваа функција богати осцилирачки кула фан со далечински е дизајн

DEN 1636.80

30 инчен механички кула фан со лесен за користење контролен панел.Осцилација функција за ладење во поши

DEN 969.60

Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Универзална Електрични Fan Material : ABS Пластика + Iron Color : Black Maxim

DEN 7651.92

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 2579.76

ВграденВо Носат Справи 3 Тивка Брзини.Сината Plug Патентиран Безбедност Осигурач Технологија.Едноставно

DEN 1019.76

И тоа може да ви носи добар клиент искуство.Со компактна големина дизајн,тоа може да ви даде многу прост�

DEN 959.04

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме во времето.Ако ви се допаѓа мојот производ, ве м

DEN 1679.76

Било кој начин, можете да ги контролирате од вашиот омилен на самото место, со лесен далечински управува

DEN 1463.76

Детали поставка : LED highdefinition екранот, јасна визија.На врвот копчето е удобен и удобно.Големите штекер има

DEN 5983.44

Ниска noise Plug во употреба,Лесен за употреба.ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА На bladeless љубител е на електрична енергија т�