.

.

Со попуст
Вежба Чак Адаптер, Вежба Чак, Мала Вежба Чак Промена Адаптер 1/4 Хексадецимален месо тело 0.3-6.5 mm Брз Поврзување за Мини Моќ Вежба Влијание Возачот

Вежба Чак Адаптер, Вежба Чак, Мала Вежба Чак Промена Адаптер 1/4 Хексадецимален месо тело 0.3-6.5 mm Брз Поврзување

DEN 201.36

Од стока
Во магацинот

0.3-6.5 mm стегање капацитет, лесно се стега различни големина на вежба битови.Овозможува хексадецимален вози моќ вежба за да го користите обична вежба битови.Лесно се заклучува врз и соопштенија вежба битови. 100% сосема нов и висок квалитет.Keyless вежба чак за мини моќ вежба, електрична мелница.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Keyless вежба чак за мини моќ вежба, електрична мелница. 0.3-6.5 mm стегање капацитет, лесно се стега различни големина на вежба битови.Лесно се заклучува врз и соопштенија вежба битови.Овозможува хексадецимален вози моќ вежба за да го користите обична вежба битови.Спецификации : Стегање Опсег : 0.3-6.5 mm Возачот месо тело : 1/4 хексадецимален месо тело Пакет листа : 1 * Вежба Чак.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 862.80

SKU# 2025013+1303 Капацитет : 1 / 321 / 2".TIR (инчи) : 0.0048 Монтажа Големина : 33 JT.Арбор месо тело Големина : 1 / 2"; TIR (инчи) : 0

DEN 767.76

Вежба Чак Големина Стегање Опсег : 3 / 76"1 / 2" (1mm13mm), Монтажа Дупка : JT33 Чак Тип Keyless Вежба Чак, може да биде б

DEN 556.80

ИЗДРЖЛИВОСТ : чак е висока прецизност навој и конусни цврсто со ' рѓаотпорни Crобложена тело и ракави electro

DEN 2027.04

Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги Одлично За Работа Со Тешко Да Се Постигне Завртки.По

DEN 191.76

Брзи промени 1 / 4инчен хексадецимален месо тело прилепува лесно во сила со шрафцигер.Општи хексагонални

DEN 501.84

Капацитет 1 / 321 / 2" Коси Планината JT33 Се снабдува со чак копче.Точноста и силна грчевито држејќи се на сил

DEN 263.76

Ве Молиме Имајте Во Предвид!!Оваа вежба чак адаптер НЕ може да се користи спротивно од стрелките на часо

DEN 2078.40

54 см)Спецификација : Материјал : Хром Vanadium Челик (Магнетни)месо тело Тип : round Shank Дијаметар : 1 / 4 Инчи(6...

DEN 239.52

Одлична алатка прилог на вашата алатка box set; ✮ [ШИРОК СТЕГАЊЕ СПЕКТАР] 2 КОМПЈУТЕРИ Keyless Вежба Чак Конвер