.

.

Со попуст
116 Плус Smart Watch 116Plus Мултифункционални Спортски Хривнија Smart Wristband

116 Плус Smart Watch 116Plus Мултифункционални Спортски Хривнија Smart Wristband

DEN 460.80

Од стока
Во магацинот

На бразлетна е направена од дијаманти во облик на решетки текстура.На пет бои се опционални и може да биде заменет по волја.На TPU материјал има кожа-friendly текстура и е мека и мазна.СТАН врска производ се разликува од вежба за загревање, горење масти, на кардио-пулмонална додаток и како со цртање крива на податоците добиени од мониторингот.6mm Wearable должина : 160mm-240mm Color : Сина, Црна, црвена, виолетова, Зелена (изборен)Пакет се Вклучени:1x Smart Watch1x Корисникот Manual1x User прирачник.Еден гради дизајн ви овозможува да се релаксира и да не падне.Plug-in дизајн, plug-and-play и грижете се-бесплатно полнење, полнење порт USB интерфејс, ја врвката за околу рака, можете да приклучок директно во USB или полни главата, лесен и удобен.На бразлетна е направена од дијаманти во облик на решетки текстура.Користи поголем 3-инчен екран, поголеми зборови, појасни, висока чувствителност на допир, екранот може да се постигне на различни opeions, паметни повик за потсетување, Bluetooth , чекори, калории, спиење следење Bluetooth музика, e брзо да ги видите разни функции, и на допир opeion на голем екран во боја е помеко, и паметни живот е почеток на од тогаш.Користи поголем 3-инчен екран, поголеми зборови, појасни, висока чувствителност на допир, екранот може да се постигне на различни opeions, паметни повик за потсетување, Bluetooth , чекори, калории, спиење следење Bluetooth музика, e брзо да ги видите разни функции, и на допир opeion на голем екран во боја е помеко, и паметни живот е почеток на од тогаш.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 959.76

Мек и флексибилен материјал обезбедува непречено удобно се чувствуваат и dualpin и навивам затворање обез

DEN 2856.00

Прилагодливи 22mm вистинска кожа за на рака се вклопува до 8инчен врвка за околу обемот; лесни метални 43mm к

DEN 623.76

Smart watch за i Phone и Samsung Телефони Компатибилен со повеќето i OS 8.Ве молиме бидете сигурни Известувања за Ador Hea

DEN 863.76

Едноставен, но мошне дизајн, им даде на корисниците пријатно чувство.Тоа е многу погодна за вашиот види.S

DEN 4799.76

Остри 8 K Видео : го Фати вашиот живот е најдобри моменти во главатавртење, супермазна 8 K видео запис што г

DEN 405.60

4 : Слободна комуникација, слободно движење, независни картичка вметнување, исто како и мобилен телефон,

DEN 1406.40

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Mens Генералот 5 E, Спорт, Генералот 4, Генералот 5, Хибридни Smartwat

DEN 2299.20

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 1999.20

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (24mm).Екопријателски меки силиконс

DEN 794.40

ПОДАРОК : Тајната кутија игри се однесува на можноста од неизвесноста во врска со стоката во кутија ќе г

DEN 1571.76

ПРОЦЕСОРОТ SF 6739 има побрзи перформанси, обезбедување на сеопфатна поддршка за различни интелигентни ап

DEN 911.76

✤Режим на работа : Допир операција.Вклучи : Долго притиснете го копчето за функција.Време на полнење 2 ча

DEN 959.76

Ова е стигнале хривнија wristband дека цврсто се вклопува без тензија.Во секојдневниот живот, види се персон

DEN 719.76

Спиење tracker ви помага подобро да ги разберат квалитет на спиење секоја ноќ.Исто така песна на вашата све

DEN 237.60

44 инчен; HD IPS обоени screen Resolution:128*128 Camera:80,000 pixels Battery:400m Ah литиум полимер battery Internal меморија:32 MBCover матер

DEN 1391.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1192.80

Спецификации : APP : Fitpro Компатибилни системи : Андроид 5.0 (погоре), IOS8.КРВ КИСЛОРОДНА САТУРАЦИЈА СЛЕДИ : мож

DEN 1689.60

По App е поврзан и спарени, го види да вибрира да се потсетам и да се прикаже содржината на пораката и на call

DEN 948.00

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 239.76

96 инчи Bluetooth : Bluetooth 4.0 Капацитет : 80m Ah Полнење метод : USB Водоотпорен оценка : IP67 време на Полнење : за 2 H

DEN 887.76

1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реализира

DEN 887.76

Спецификации.Пакет се Вклучени 1 x Види 1 x Прирачник за Корисникот.Висок квалитет на увезени ЕЛ осветлув

DEN 493.44

добар избор како подарок за роденден, свадба, Божиќ ден или други прилики.Мекоста е умерен, ова watchband е мн

DEN 5519.76

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

DEN 479.76

Worldtime функции (летното сметање на времето прекинувач автоматски) 13 Копчето на ѕвонење on или off 15 Термомет