.

DEN 4776.00 -

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 335.52 -

Овој Тип C Слушалки усвојување на најновите DAC чип кој може да се конвертира стандардна резолуција аудио

DEN 6925.68 -

Идеален За : Сите лични аудио и видео уреди.Вистинаодговара Технологија 60 години на искуство во дизајни

DEN 623.76 -

✅УлтраМали, IPX3 Водоотпорен, Лесни и гарантира компатибилен да Работи за вашата Dell XPS 136928s LV, DUAL бучаваизо

DEN 1199.76 -

SMART ДОПИР КОНТРОЛИ & КАВГАБЕСПЛАТНО СПАРУВАЊЕ – Едноставен мека на допир на earbuds може да ви помогне одго

DEN 191.76 -

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

DEN 1588.80 -

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

DEN 2167.20 -

Исклучителна удобност, околу вашето уво и earbuds форма, е дизајниран врз основа на повеќето уво канали и ле

DEN 3358.80 -

Се до 11 часа без сопирање музика на едно полнење, а потоа поп вашиот Галаксија Пупки+ во безжични полнење

DEN 191.76 -

Тешки бас earbuds.Возачите со додадена бакар серпентина зголемува басот, обезбедува кристално јасна издиг

DEN 190.56 -

На Maxell 199725 Бас 13 Во Уво Earbuds со Микрофон се дизајнирани со бакар серпентина додадена на возачот да го зго

DEN 239.76 -

Кабел должина е 1.【МАЛИ И ПРЕНОСЛИВО】Со ергономски дизајн, на слушалка може да совршено се вклопуваат з

DEN 863.76 -

Bluetooth V5.0, поддршка повеќето bluetooth уреди и пониска потрошувачка на енергија 2600 MAh полнење случај може цело

DEN 1919.76 -

Ако сензорот ќе престане обезбедување на отчукувањата на срцето мерење, обидете прилагодување на лево e

DEN 959.76 -

2 технологија обезбедува неверојатно стабилна врска на 33feet, ја намалува потрошувачката, и ја заштитува

DEN 983.76 -

ЦЦА A10 слушалка – Слушајте и Уживајте во Музиката Секој ден.Дали со микрофон : Без / со.25 4 N кислород слобо

DEN 358.80 -

Answer : ___________________________ NOTE : Понова Apple Уреди ќе бара Молња адаптер.БУЧАВА ИЗОЛИРАЊЕ на жичен во уво слушалки

DEN 1198.80 -

[Отворен Уво Дизајн] Патентиран коскената спроводливост слушалки испорача премиум аудио преку скула.За

DEN 1839.84 -

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1919.76 -

Земете 2 earbuds од полнење случај или било еден earbud 【Двојна HD микрофони】:Изграденаво микрофони поддршка

DEN 1019.76 -

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 229.92 -

Samsung Галакси S8 се продава заедно со еден пар на високо квалитетни слушалки од Хармон Kardon е AKG бренд која

DEN 311.76 -

[Одличен квалитет на звукот] : Wired SUPVOL слушалка со вграденво надгради чип ви обезбедува со најмногу автен

DEN 3816.00 -

Чист бакар празнина хибрид структура : Што е направена од чист бакар во комбинација со акустична возачо

DEN 503.76 -

Поврзете 3,5 mm приклучок директно до вашиот десктоп компјутер, лаптоп, таблет компјутер, паметен телефон,

DEN 623.76 -

12 часа на батеријата.Микрофон, Повик, Песна и Контрола на Јачина на звук.Auto Connect.Безбедна Бучава Изолациј

DEN 191.76 -

Се продаваат како Секоја.Создадени со удобно уво перници за проширена употреба.Идеален за употреба во у

DEN 191.76 -

Удобно во уво дизајн и ергономски агол на дизајн.Намалување на clunky се чувствуваат на слушалка и да се зг

DEN 825.60 -

Тоа е составена од 16 насоки на основни;Високо Квалитетни Суровини.Тоа карактеристики сребро позлатен

DEN 368.16 -

Тоа е идеален за телефонски повици, музика и забава.Усвојување на магнетни адсорпција дизајн, на слушал

DEN 719.76 -

Можете да зборувате на телефон во секое време, насекаде, слободни вашите раце!.Водоотпорен вежба : Во инт

DEN 2158.80 -

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1164.00 -

Binaural и едно уво режим на префрлување по волја На функцијата дизајн е повеќе интимна, и функцијата на коп

DEN 1199.76 -

【Изграденаво 300m Ah полнење случај】 : Безжична bluetooth слушалки до 4 часа на непрекината на репродукцијата