.

.

Со попуст
DAMEING Дрвени Мушка Создателот Монистра Малку Вежба 6-25мм Карбид Топката Сечилото Мелење Машина Поставите 24Pcs Зацементира Карбид Сферични Буда Монистра Дрво Алатка з

DAMEING Дрвени Мушка Создателот Монистра Малку Вежба 6-25мм Карбид Топката Сечилото Мелење Машина Поставите

DEN 575.76

Од стока
Во магацинот

Пакетот вклучува : 6/8/10/12/14/15/16/18/20/22/25мм сечилото+1pcs месо тело+ 11pcs јадра.На мушка вежба алатки направени од легиран челик материјал, висока цврстина, многу издржливи во употреба, отпорност на корозија и анти- ' рѓа.Дизајниран за обработка мушка топки.Оваа carves совршено заоблени монистра надвор од секое парче дрво.дизајн свој накит, DIY ракотворби, дома decors и повеќе!.Секоја топка доаѓа од речиси совршен, дека ќе треба само малку пескарење или полирање по.Навивам вашиот ракавите и да се создаде свој монистра!Вежба мазна сфери со Дрвени Мушка Создателот!Карактеристики : - Таписерии изработка прави тоа намали брзо и лесно.- Професионален дизајн е одлично за машини.- Лесен за употреба.Спецификација : Материјал : Зацементира carbide Shank Дијаметар : 10mm Size : 24pcs Set - 6/8/10/12/14/15/16/18/20/22/25mm Weight : 215g Package вклучува : 11 Pcs x Blade1 Pcs x Shank11 Pcs x Cores1 Pcs x Wrench Notes : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3мм грешка, ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, на.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 455.76

【Cam Shield Свилен Магнетни Силикони Случај】 САМО компатибилни со i Phone 13 Про Max 6.7 инчен 2021, Не за други уреди

DEN 194.16

ultiple usages, може да помогне да се создаде масло на косата стил и коса за сечење или резба.Идеален за брада о�

DEN 4041.36

Замислете будење секое утро и одење до кујната за да се направи некои појадок, се најде се што е уредно о�

DEN 309.60

Вклучува шиење обрасци, упатства, ткаенина препораки, моделот парчиња, и големината водичи за (4) различн

DEN 238.80

поставените рамка и на рабовите на камерата отворот подобрување на заштитата за двете екран и камера.Ди

DEN 628.80

Handi Wall S Кука има најголем долг постапува алатки со својата S формирање.Мерки 5 3 / 8" висок x 2 7 / 8" широк x 1 / 2"

DEN 815.76

✍ МУЛТИ ЦЕЛ : Здрав Големи кутии може да организирање и чување на бебе производи, облека, чевли, дете игр�

DEN 311.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

DEN 1317.60

✾【ЕКРАН ОПИС】 1280*720 Висока Дефиниција пиксели bluetooth екран осетлив на допир стерео во автомобил, 9инчен I

DEN 1864.80

Боја : Бела.Материјал : Иверица, акрилик.Димензии : 15.7" x 4.7" x 17.7" (W x D x H).Карактеристики на RGB светлина.Собра�

DEN 575.76

Добар автомобил силна услуги на клиентите, обезбедување на најдобри стандард услуги на клиентите.Интер

DEN 1380.00

Жица е направен од одлични материјали, кои ќе не до толку што жица е изгорен.Полнење кабел лулка е погодн

DEN 431.52

Се обрне внимание на производот должина : Бидејќи фабриката не ги имаат истите серија,должината има раз�

DEN 3408.00

Се користи како оди / немаоди gage со поставување на горните и долните граници.Рамност на наковалната : 59µin

DEN 1509.60

Пакет Димензија : 3.81 сантиметри L x 10.16 сантиметри W x 4.064 сантиметри H Земја на Потекло : ТАЈВАН, ПРОВИНЦИЈА

DEN 912.24

Вистински ОЕМ замена дел.Турбо Воздухот е меѓународен ладење компанија чии производи се популарни со foo

DEN 612.00

Подлога Големина : 9 x7.5" / 11.8 x 9.8" / 8".одговара за сите глувчето.направени од издржлив гума& анти лизга матер