.

.

Со попуст
Двоен-Страна Помине Лепило Јазичиња Помине Желе Двострано Лепило Помине Лепак Налепници 10 Листови

Двоен-Страна Помине Лепило Јазичиња Помине Желе Двострано Лепило Помине Лепак Налепници 10 Листови

DEN 162.24

Од стока
Во магацинот

Вештачки Нокти Желе Гел Лепак Табови.Премиум желе налепница, што е повеќе од слатка од нормалниот верзија, и тоа не е лесно да падне.Двоен-Страна Помине Лепило Табови.Самолепливи, да ви помогне да декорирате вашиот ноктите повеќе погодно.Ноктите Лепак Транспарентен Флексибилни Лепило.Совршена алатка/подароци за жените кои сакаат помине уметност.Ноктите Лепак Налепници.Погоден за професионална употреба или домашна употреба, одговара за деца, бремени жени.Лесно да се отстрани, може да се направи Вештачки нокти повторна употреба, одлична за привремен ноктите/природни нокти.Помалку носат и солза или алергиска реакција како и со лепак.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 387.12

Експерт Лепило Лепак Makartt професионални акрилни нокти лепила е брзо сушење, брз за нокти сврзување, леп�

DEN 167.76

♦ 240 Pcs Содржина : 10 Листови Двојно Двострано Табот (24 јазичиња по лист), 12 Различни Големини Јазичиња во с

DEN 503.76

Ги отстранува Помине Лепак Совети и Обвива, Содржи Ланолин на состојбата на кожата и кутикулите, се Преп

DEN 998.40

НОКТИТЕ ЛЕПАК ЗА на доградба на АКРИЛНИ НОКТИ Погоден за професионални помине експерти или ноктите уче

DEN 237.36

100% сосема нов и висок квалитет Тип : Ноктите желе двострано лепливи ленти самолепливи, ова нокти налепни

DEN 143.76

УЛТРА се ОДРЖИ Power Flex Помине Лепак создава крајната лепило врска со својата супериорна сила, брзо сушење