.

.

Со попуст
Gazechimp Автомобил ПОМОШЕН Текст Кабел, 3.5 мм Машки Plug ПОМОШЕН Музика Адаптер Кабелот на Конекторот Жица за Citroen C4

Gazechimp Автомобил ПОМОШЕН Текст Кабел, 3.5 мм Машки Plug ПОМОШЕН Музика Адаптер Кабелот на Конекторот Жица

DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

Тоа е, исто така, совршен за лаптоп КОМПЈУТЕР во автомобил или DVD плеер.Компатибилен со : Citroen C4 изграден во 2005 година како еден радио-Blaupunkt RD4 N1 модел, И сите други зраци преку карактеристика ПОМОШЕН текст.Адаптер им овозможува на аудио извор надворешни да радио за да се поврзете со 12-pin () промени и знак за ова, па ќе го добиете совршен звук во автомобил.Адаптер ви овозможува да го поврзете аудио извор надворешни (на пример, ДВД плеер, MD играч, , , , лаптоп, MP3 MP4), итн.Изберете надворешен аудио извор поврзани со снабдувањето преку (АУДИО) - внесете ја е радио за автомобил директно.Опис : - - адаптер им овозможува на аудио извор надворешни да радио за да се поврзете со 12-pin () промени и знак за ова, па ќе го добиете совршен звук во автомобил. - Адаптер ви овозможува да го поврзете аудио извор надворешни (на пример, ДВД плеер, MD играч, , , , лаптоп, MP3 MP4), итн. - Изберете надворешен аудио извор поврзани со снабдувањето преку (АУДИО) - внесете ја е радио за автомобил директно. - Тоа е, исто така, совршен за лаптоп КОМПЈУТЕР во автомобил или DVD плеер. Компатибилен со : Citroen C4 изграден во 2005 година како еден радио-Blaupunkt RD4 N1 модел, И сите други зраци преку карактеристика ПОМОШЕН текст. - Кабел должина : Околу 150 см. - Материјал : Бакар, PVCPackage Вклучува : 1x ПОМОШЕН Кабел Адаптер За Citroen.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 203.76

Направен од висококвалитетни материјали, нема да им наштети на вашата кожа Четка е компактен и преносли

DEN 1731.36

Машки x женски конекција е или 1 / 4" или 1 / 2" NPT (Национални Цевка Нишка) стапка.Работниот притисок е максим�

DEN 3408.00

Се користи како оди / немаоди gage со поставување на горните и долните граници.Рамност на наковалната : 59µin

DEN 292.80

Подлога Големина : 9 x7.5" / 11.8 x 9.8" / 8".одговара за сите глувчето.направени од издржлив гума& анти лизга матер

DEN 167.76

【ПО ПРОДАЖБА】 гаранција за Квалитет.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Како што се угасне челик, висо

DEN 183.84

Опис на производот За нас : Ibliss е компанија која се специјализира во декорации,со сигурен квалитет и чес�

DEN 575.76

Добар автомобил силна услуги на клиентите, обезбедување на најдобри стандард услуги на клиентите.Интер

DEN 1536.00

Бања кабинет складирање Чување за бања Ѕид кабинети за бања складирање Тоалет складирање кабинет Бања �

DEN 955.20

10 Пара Вакуум Празнина која Не се лизга & Лажица 8 компјутери од не ' Рѓосувачки Челик.Сосема нов и одличе�

DEN 359.76

Тоа може да се користи како Молив Торба или Молив на Сопствениците 【Совршен подарок】 Овој молив случај

DEN 194.16

ultiple usages, може да помогне да се создаде масло на косата стил и коса за сечење или резба.Идеален за брада о�

DEN 1079.76

【Го поставите Вашиот Звучник за Мобилност】се Обезбеди вашата 4та генерација со мобилен напојување, со�

DEN 815.76

✍ МУЛТИ ЦЕЛ : Здрав Големи кутии може да организирање и чување на бебе производи, облека, чевли, дете игр�

DEN 4041.36

Замислете будење секое утро и одење до кујната за да се направи некои појадок, се најде се што е уредно о�

DEN 309.60

Вклучува шиење обрасци, упатства, ткаенина препораки, моделот парчиња, и големината водичи за (4) различн

DEN 918.00

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Flexfilm обезбедува силна, лесни мат�

DEN 1296.00

Квалитетот на производот е добар.Производ тежина : 0.06 kg (0.13 lb.).ние ќе се тестира на производот Пред прево�

DEN 575.76

Пакетот вклучува : 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 15 / 16 / 18 / 20 / 22 / 25мм сечилото+1pcs месо тело+ 11pcs јадра.На мушка вежба алатки н�

DEN 191.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Машина За Миење.Еден удобен, �

DEN 647.76

Support : Поддршка исечете : компатибилен со ТРИМ Поддржува NCQ инструкциското множество Поддржува ТРИМ инст

DEN 331.92

За проекти кои бараат подолг тркала, 3 M™Продолжен Умре Мелница (се продава одделно), и 936 unitized mandrel (се про

DEN 450.00 483.60

PRESIDIO2 ЗАФАТ е супер заштитна и џебfriendly случај дека има мека на допир заврши за врвен комфор плус нови ино

DEN 1346.88

100% сосема нов.Повеќе погодно.Двете опции се изборни.Издржливи и долг животен век.Лесно користење на авт�

DEN 959.76

тоа ќе биде вашиот паметен асистент ✔ Лицето следење : Кога твоите раце се зафатени,Тој автоматски може

DEN 455.76

【Cam Shield Свилен Магнетни Силикони Случај】 САМО компатибилни со i Phone 13 Про Max 6.7 инчен 2021, Не за други уреди

DEN 239.76

длабоко moisturising.содржи полжав лигите filtrate.stengthens ноктите.goji бобинки.ги штити рацете и ноктите.Навлажнува�