.

.

Со попуст
(Taelectric) AC Адаптер за Полнач за да нема!нема! Косата STA140P STA100A STA100K Епилатор Polka Dot

(Taelectric) AC Адаптер за Полнач за да нема!нема! Косата STA140P STA100A STA100K Епилатор Polka Dot

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Компатибилна со моделот : не!нема!Косата STA140 P STA100 A STA100 K Епилатор Polka Точка. 100% Нови Компоненти - се користи Не-ОЕМ но се 100% Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред.Во светот Влезен Напон : 100-240 VAC/50-60 Hz.Вграден-во преоптоварување, во текот-напон и краток спој заштита.Произведени со највисок квалитет на материјали . 30 дена пари гаранција за враќање,одлична услуга и 100% задоволство!ве молиме остатокот увери купување.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1855.20

Со рамен заби водич чешел, може да се прилагоди на косата се намали должината слободно, да се задоволат п

DEN 503.76

✔Healthcom Женски Електрични Лицето Коса Смена Жилет Depilator Електрични Епилатор Кармин Форма Безболно Бриче

DEN 7435.44

Ново дизајнирани машки и женски тример е совршена алтернатива за традиционалните восок и пинцети, ви да

DEN 2020.80

✿ MMCAT усвојува dualна работ на ножот дизајн кој ќе ви помогне да се намали било веѓа косата лесно.Направи в

DEN 215.76

【Компатибилен со】 : Браун Свила Epil Дама Хлапак Епилатор Smart 67030614 7030614 7030614 2075 2076 2100 2120 2130 2140 2150 2170 2240 2270 2330

DEN 1665.60

Име На Производ : Дама Хлапак.Тежина : 0.36 кг.Светлината зрачење на енергија : 24 J / CM3 Отстранување на влакн�

DEN 191.52

Доволно моќни да го отстранат рака коса и бикини линија.Пакетот Вклучува : 1 x Веѓа Тример Електрични 1 x Ч�

DEN 407.52

РОТАРИ БРИЧЕЊЕ СИСТЕМ Заоблени рабови се движат непречено над кожата за заштитна затворете ги избрича�

DEN 647.52

✅КОСА REMOVA L тело хлапак / веѓа тример / носот тример / коса епилатор meed сите потреби на телото тркалање на

DEN 478.80

Двострано Нож, Бричење Навнатре И Бричење Надвор, Погоден За Различни Делови На Кожата.На 30степен Машин�

DEN 839.76

КОЖАТА МАЗНА коса смена има 4 заменливи главата, вклучува 2 пинцети глави, 1 жилет и педикир алатка; мали ep

DEN 604.56

Брзо губење на смена, погоден за повеќе губење на делови како лице и тело.Лицето коса смена за жените сла

DEN 268.80

❁❁Пакет се Вклучени : 1 x Електрични веѓа repairer,четка за чистење, упатството Отстрани лицето коса веднаш �

DEN 407.76

Употреба на чиста, сува кожа, со повлекување на кожата тесни и се движи во мали, кружни движења * Тоа е нор

DEN 302.16

Мини тело отстранување на влакна машина, ефективна отстранување на влакна, за жени употреба со LED светло

DEN 1022.40

Лесен За Користење : Само треба да го вклучите ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ и многу convinent да се носат.Прак

DEN 1882.80

Нискотриење заштита глави спречува оштетување на кожата.❤️【Се избере соодветна напојување метод】 Ба

DEN 1834.80

1005g Item Тип : Постојана Губење на Removal Function : Коса Removal Packaged се Вклучени : 1 x Epilator1 x Отстранување на Влакна Фл�