.

.

Со попуст
Оган Змеј Mouse Pad Прилагодено Mousepad Не се Лизга Гумени База Подлошки за Компјутери Лаптоп Канцеларија Биро Додатоци

Оган Змеј Mouse Pad Прилагодено Mousepad Не се Лизга Гумени База Подлошки за Компјутери Лаптоп Канцеларија

DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

【Дизајн Опис】 Полна-Ширина Печатење, Еден Двострано Печатење. 【Материјал Опис】100% Полиестер Платно, 3мм Гумена Подлога На Дното. 【Производ Перформанси】Силна Лепливоста, Трајни, Еколошки, Прецизни Цвест, Во Близина На Работната Површина, Без Деформација, Подебели Дизајн, Повеќе Удобен Операција, Тоа Може Ефикасно Да Се Спречи Глувчето И Тастатурата Од Лизгање И Да Се Пресели. 【Применливи Сценарија】 За Статистика, Игри, Учење, Погоден За Десктоп Компјутери, Лаптопи, Персонални Компјутери, Конзоли И Слично. 【Перење Инструкции】Рака Мие Или Машина За Миење, Не Кајгана.Оган Змеј Добредојдовте На Нашиот Продавница За Цел Mouse Pad.Ние Сме Професионални За Mouse Pad И Мобилен Телефон Случај, Посветени На Развивање На Повеќе Исклучителна Повеќе Практични И Повеќе Еколошки Производи.Нашите Mouse Pad Како Што Е Прикажано На Сликите Погоре.Обичај Подлоги За Глувче!Се Изразат Со Нашите Подлоги За Глувче!Красат Вашата Маса Со Вашата Омилена Слика Или Изберете Од Илјадници Дизајни Кои Изгледаат Одлично И Заштита На Вашиот Глушец Од Гребнатини И Остатоци.Казна-Текстура Површината Подобрува Следење На Движењата На Глушецот, Не Се Лизга Гумени Undersurface Цврсто Костец На Десктоп.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 167.76

【ПО ПРОДАЖБА】 гаранција за Квалитет.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Како што се угасне челик, висо

DEN 239.76

Чистење метод : Кога складирање кутија е валкано, не мие со вода.Материјал : остварување на кожа ,ПВЦ и че

DEN 268.80

Спецификации : Димензии : месо тело со дијаметар од 3мм Глава : 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм(секој од петте големини има

DEN 238.80

поставените рамка и на рабовите на камерата отворот подобрување на заштитата за двете екран и камера.Ди

DEN 1502.40

❀ Функција : 1 Хранење 2 Се мијат твоето лице 3 Шампон бања 4 Пелена крпи 5 Перници, крпи 6 Маски ❀ Боја е мно

DEN 1731.36

Машки x женски конекција е или 1 / 4" или 1 / 2" NPT (Национални Цевка Нишка) стапка.Работниот притисок е максим

DEN 647.76

Добар подарок за пријатели, семејство, итн.Дијамант насликани дијамант е произведен во однапред според

DEN 612.00

Подлога Големина : 9 x7.5" / 11.8 x 9.8" / 8".одговара за сите глувчето.направени од издржлив гума& анти лизга матер

DEN 1317.60

✾【ЕКРАН ОПИС】 1280*720 Висока Дефиниција пиксели bluetooth екран осетлив на допир стерео во автомобил, 9инчен I

DEN 863.76

Висок Квалитет на Звукот : Овој микрофон обезбедува примерок до 24bit / 192khz, што го прави вашиот recordings (сним

DEN 1296.00

Квалитетот на производот е добар.Производ тежина : 0.06 kg (0.13 lb.).ние ќе се тестира на производот Пред прево

DEN 183.84

Опис на производот За нас : Ibliss е компанија која се специјализира во декорации,со сигурен квалитет и чес

DEN 331.92

За проекти кои бараат подолг тркала, 3 M™Продолжен Умре Мелница (се продава одделно), и 936 unitized mandrel (се про

DEN 1898.40

Бебе сака да ги одржи да спијам, спијам мирно цела ноќ.Симпатична малку кукли, е добар партнер за бебето,

DEN 4041.36

Замислете будење секое утро и одење до кујната за да се направи некои појадок, се најде се што е уредно о

DEN 548.88

Целосно Компатибилен со CCDTRV218 E CCDTRV107 DCRTRV116 DCRTRV245 DCRTRV940 E CCDTRV108 E MVCCD250 DCRTRV25 E DCRTRV480 E DCRTRV345 E DCRTRV140 HVRA1 J DCRTRV19 E.Бат

DEN 918.00

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Flexfilm обезбедува силна, лесни мат

DEN 311.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи

DEN 647.76

Support : Поддршка исечете : компатибилен со ТРИМ Поддржува NCQ инструкциското множество Поддржува ТРИМ инст

DEN 2179.20

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор