.

.

Со попуст
Коса Масажа Четка Шампон Скалпот на Главата Туш Масажа Чешел Massager Чистење Чисти Чистење на Косата Четка - Сет на 3Pcs (Multicolor)

Коса Масажа Четка Шампон Скалпот на Главата Туш Масажа Чешел Massager Чистење Чисти Чистење на Косата Четка

DEN 254.16

Од стока
Во магацинот

Материјал : Направен од силикон.Големина : прибл. 9 x 8.5 см/3,5 x 3.3 инчи.Тоа им помага да се омекне и состојбата на косата, што го прави повеќе податлив.Совршен четка за дистрибуција на шампонот и балсамот преку вашата коса.Тоа, исто така, го стимулира скалпот и косата вратило, правејќи ја косата да се чувствуваат сити.Забрзува скалпот е на циркулацијата на крвта и ги ублажува заморот.Тоа им помага да се релаксираат на скалпот и ја зголемува pliability.Дава на вашата коса нежна нега тоа го заслужува со професионална туш чешли.Пакет се вклучени : 3 Pcs Коса, Четки.Коса Масажа Четка Шампон Скалпот на Главата Туш Масажа Чешел Massager Чистење Чисти Чистење на Косата Четка - Сет на 3 Pcs (Multicolor).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 263.76

Опис Лесен за користење : четка е дизајниран во заострените форма и дршката е на соодветна должина, пого

DEN 886.80

Ако вашата коса е во потрага малку досадна и безживотни, вие не сте сами.Природно Состојба на Косата : Бо

DEN 311.76

Постои Една Мала Дупка Во Airbag Перница, Која Може Да Циркулира Воздухот, Одржување На Притисокот На Возд

DEN 239.76

Оваа hairbrush може да им помогне на чешел различни типови на коса, без разлика дали косата е влажна или сува,

DEN 261.36

Тоа Е Многу Погоден За Лична Употреба Или Како Подарок Да Роднини И Пријатели.Vented Коса Четка Својот Лак

DEN 215.76

ИНТИМНИ ДИЗАЈН : Секој четка detangler има отстранлив стои дека се прилагодува на растојание помеѓу влакнат

DEN 551.76

Особено погоден за средна и долга коса.Погоден за сите типови на коса.прашува : 1 Добредојдени да ги спод

DEN 311.76

Од Салата За Статистика, Влажни / Сува Гребло Четка Е Доволно Мал За Да Ги Означите Заедно Во Чанта Или Tote

DEN 499.20

Најлон четка косата, како метални топла плоча, може да централно чување и пренос на топлина, прават фриз

DEN 227.76

Тоа зема дури и најдобрите малку нејасни честички од базата на косата четка.Кожата на секоја коса од тоа

DEN 1769.52

Идеален за додавање на дополнителна доза на забава и да било забавни настан.Екопријателски, безбедно да

DEN 1240.80

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : SG7303 / 8 Пакет Димензија : 7.99999999184" L x 0.49999999949" W x 0.399999999592" H Пакет Тежин

DEN 287.76

Влажна или сува, дебели или тенки, права или кадрава.Пакетот вклучува : 1pcs Гребло чешел, 1pcs Широк заб чеше

DEN 196.56

Мек и флексибилен влакната овозможува лесно обликување на косата без snagging.Ја прави косата ослободени о

DEN 191.76

Нашите detangling коса четка карактеристики долго влакната, кои ќе масажа на вашиот скалп и мазна вашиот кад

DEN 201.36

Комбинација алатка : користење на пластична четка страна на црна двојнораководител на косата четка за ч

DEN 492.00

Тип : Фризерски Tools.Боја : црвена, црна, розова, виолетова.Погоден е за долга коса, кратка коса, кадрава кос

DEN 431.76

Чисти Косата и да се Зголеми Сјај.Го намалува Коса Кршење и Frizz.Четка Нежно Преку било Tangles.Секој празник,

DEN 242.16

Фини детали занает дизајн, дрвена рачка за подобар стисок искуство.И погоден за берберот продавници и д

DEN 450.00

Свежи и енергични мирис.Подарок идеја за навивачите.Веднаш дава чувство на благосостојба.Производ комб

DEN 300.00

Квалитет, дизајн и внимание на детали одат во секој четка.Ако се бара непречено, послушен, gorgeously негуван

DEN 357.36

Косата Видови : Погоден За Сите Типови На Коса, Кадрава Коса, Права Коса, Сува Коса, Влажна Коса, Густа Кос

DEN 1199.76

Од чистење на материјали и алатки, на целиот пат низ да лична нега четки и производи за нега на кожата, Це

DEN 377.52

Како направени за вашата чанта, сјајот на косата четка untangles вашата коса безболно и толку прекрасна што

DEN 4199.04

VALUE PACK Зошто се купи мало, кога ќе можат да се купат на големо?Добиете најмногу од вашиот буџет со купува

DEN 208.80

Совршен Четка За Секојдневниот Стајлинг,.Добро За Сите Типови Коса,.Четка За Detangling И Чешла Косата.Дизајн

DEN 755.52

Косата detangler четки дизајниран како мека нерези коса четка со флексибилни најлон за болка бесплатно отст

DEN 143.28

Ние сме посветени на создавање на високо квалитетни производи кои се напор, покачена и лесен за употреб

DEN 143.76

Чешел површина е мазна и постои основано јазот помеѓу чешел заби, па таму нема да има tangles кога чешла кос