.

.

Со попуст
Prettyia Водоотпорен Крик 8000-13500 Капацитет

Prettyia Водоотпорен Крик 8000-13500 Капацитет

DEN 1161.60

Од стока
Во магацинот

Издржливи во употреба.Лесно да се мијат и брзо да се исуши.Убави и супер големи заштита на неверојатна ниска цена за вашиот крик од прашина, вода и сончева светлина, без разлика дали за отворен, затворен, или на патот.Водоотпорен, мека и прашина-доказ.Еластична полите кабелот за брзо и тесни се вклопуваат, и двојно stitched шевовите.Опис : - убави и супер големи заштита на неверојатна ниска цена за вашиот крик од прашина, вода и сончева светлина, без разлика дали за отворен, затворен, или на патот. - Еластична полите кабелот за брзо и тесни се вклопуваат, и двојно stitched шевовите. - Водоотпорен, мека и прашина-доказ. - Лесно да се мијат и брзо да се исуши. - Издржливи во употреба.Спецификација : - Brand new - Материјал : Оксфорд текстил - Боја : Црна Димензии : прибл. 560*270mm (L*W) - Погоден крик опсег : 8000 LB-13500 LBPackage Вклучува : 1 Парче Winch Note : 1. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)Ние во голема мера го цениме за изборот нашата продавница.Ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во описот внимателно пред да купите.Ви благодариме!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 9839.76

FITMENT : 20162020 SPORTSMAN 450 H O., 20142020 SPORTSMAN 570, 20152019 SPORTSMAN 570 СП, 20152020 SPORTSMAN 570 X2, 20142020 SPORTSMAN 570 ТУРИНГ, 20162019 SPORTSMAN 570 X2 СП, 20

DEN 1007.76

Замена Крик Реле Електромагнетниот.Спецификации се Однесуваат на сликите 2 збор како што е прикажано в

DEN 3957.60

Вклучува Рокер Handlebar Прекинувач, Контактор / Електромагнетниот, Инсталации, Hawse Fairlead, 50ft Црна Синтетички

DEN 1310.40

1 м плус guidance Cable далечински управувач : 3.WCable далечински control Radio далечински control Deflection ролери со hook Battery cabl

DEN 1602.96

4:1 / 8:1 Cid,брзината може да се прилагоди според употребата на различни справи позиција , Висок јаглероде

DEN 287.52

Овој крик поклопецот е направен од тешки 600 оксфорд, заштита на вашата електрична крик од прашина, ветер,

DEN 11490.00

【Погодно】Доаѓаат со 1 безжичниот прекинувач,на безжичниот далечински управувач поддржува да се контр

DEN 1889.52

Пакет Тежина : 17.509 килограми.Пакет Димензии : 182.88 H x 5.08 L x 12.065 W (сантиметри).Повеќе Од Само Делови : Од снег

DEN 1795.20

Новиот електромагнетниот навистина се остварува принципот на топлинска изолација, издржливост, висока

DEN 2135.04

【 НАПРЕДНИ СИНТЕТИЧКИ ЈАЖЕ】 електрични крик е опремен со силни 92 ft синтетички јаже, кој е светлина за д

DEN 1202.40

Линија Оценет се Повлече : 13000 LBS една линија оценет се повлече,Мотор : 4.8 kw / 6.6 hp; Направи вашиот автомобил

DEN 412.80

Мали димензии, мала тежина, едноставен, лесен и flexible2.Квалитет на услугата : Доколку имате било какви пра

DEN 1420.80

СИЛА, ПЕРФОРМАНСИ, ВРЕДНОСТ.Нашите целосно запечатени, целосно подводните крик е дизајн кој навистина м

DEN 263.76

плетенка.челик.супер силни.Тешки крик јаже е создадена за најмоќните winches на пазарот.Направени од висок

DEN 852.24

Нови.Истиот Ден Превозот на Барање.Најдобра Вредност и Перформанси во својата Класа 15Години како преми