.

.

Со попуст
Beelink Мини Pc GK55 10 Windows Pro 8GB DDR4 128GB SSD Intel J4125(4C/4T 4MB Кеш До 2.7 GHz), Мини Компјутер Поддржува 4K Двојна HDMI Излез /2.4 G 5G WiFi/2.5 ХАРД Проширување/Dual Gigabit Ethernet

Beelink Мини Pc GK55 10 Windows Pro 8GB DDR4 128GB SSD Intel J4125(4C/4T 4MB Кеш До 2.7 GHz), Мини Компјутер

DEN 5997.60

Од стока
Во магацинот

〔Текст& Output〕2*HDMI(4k@30 HZ),2*USB3.5 инчен хард диск-кабел.На метал фан е поврзан со бакар топлинска цевка и топлина-спроведување на плочата за да се намали температурата и бучава ,и одржување на ефикасен работна средина. 〔Дизајн и заштеда на Енергија〕Само 0. 1,копчето. 8 GB DDR4/128 GB М.ПРОЦЕСОРОТ : Intel Близнаци Езеро Refresh Процесор J4125 ,4 основни 4 конци ,4 M Кеш, 2.4 G/5 G WIFI ,BT-4. 1*По-продажбата на поддршка прирачник.Intel UHD Графика 600. 1*Ѕид-Монтирани заградата. Складирање : NGFF 2280 128 GB SSD,.поддржува 2. 〔систем〕Поддршка WIN 10 POR/ubuntu16. 1*Адаптер(12 V/2 A.Ако постои квалитетот проблем во рок од една година, ние ќе го замени за слободни , 24-часовна техничка поддршка.Складирање експанзија : SATA HDD(2.Претпријатието-класа двојна gigabit Ethernet, ефикасно обезбедување на стабилни мрежа брзина. 〔Техничка Поддршка〕Слободни враќање и замена во рок од еден месец. 2 SSD,,Intel HD Graphics 600 ,2.04 верзија.Интелигентно следење на внатрешната температура на мини компјутер и автоматски прилагодете ја брзината на вентилаторот согласно работните интензитет.0,1*USB C,2*LAN,1*DC(24 W). 5,DC порта. 1*упатство. 1*мини компјутер.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 11627.76

【Сврзно и Други функции】 USBC, HDMI, Display Port, 1x USB 3.Носи шокантно визуелен ефект 【Три Видео Игра】 Тројно 4 K@60

DEN 12983.76

Сите пакет обично ќе биде испорачуван DHL пристигна во една недела.Моќ извира покриени од еден ден.0,1*SP2 6*CO

DEN 8616.00

11 ac) и RJ45 1000 Mbps LAN ќе се подобри безжични мрежни перформанси и одржување на стабилен и сигурен Wi Fi брзина.Р

DEN 6335.76

Интегрирани Intel HD Graphics 530 Помал од повеќето КОМПЈУТЕР, оваа Десктоп Мини може да се соберат речиси насека

DEN 472.80

【OS 2 x Внатре Wi Fi Antennas TDP : 45 W; Материјал : Алуминиум Легура Plastic Language : Defauled англиски јазик(поддршка за пост�

DEN 7679.76

11 ac 600 Mbps USB WiFi Адаптер и Тастатурата 1 RJ45 Ethernet Порта; 1 Сериски Порт; 1 VGA; 2 Display Port; 2 PS / 2; 2 Линијаво (стерео / м

DEN 4319.76

14nm intel аполон езеро N3450 процесор и 8 GB RAM меморија има брз одговор кога се работи.5 mm Аудио, DC 12 V, HDMI, RJ45, USB3.2 GH

DEN 21336.00

【Супер Мали Преносни & Голем Капацитет за Складирање】Мини компјутер Димензии : 19.HDMI порт поддршка 4k улт

DEN 4509.36

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1809.60

1 ТипC / Аудио Во&Out Bays : Внатрешни 2 x 3.Заштита : во Текот на Струја, во Текот на Напон, и КраткиКоло G IGABYTE TRX40

DEN 3983.76

2 Поддршка Поврзете Уредот И Да Одговорат На Водење Инструкции Побрзо.4 G / 5 G вградениот Wi Fi, Bluetooth : BT 4.C Ди�

DEN 13919.76

Пренос на брзини на 2000 MB / sec помош на Компјутери започне и оптоварување апликации побрзо, да обезбеди н�

DEN 5999.76

Оваа мини компјутер доаѓа со 6 GB RAM меморија + 128 GB SSD.До 128 GB SDкартичката 1x Мини PC1x Моќ Cord1x HDMI cable1x VESA Mount1x анг