.

.

Со попуст
Снимач на звук Уред, 27s Музика Звук Глас Снимање Модул Чип со Копчето Батеријата за DIY Картичка/Подарок Кутија/Торта Кутија (photosensitive Контрола)

Снимач на звук Уред, 27s Музика Звук Глас Снимање Модул Чип со Копчето Батеријата за DIY Картичка/Подарок Кутија/Торта

DEN 592.80

Од стока
Во магацинот

Овој модул ќе се игра на вашиот снимање кога се изложени на светлина по сите снимањето заврши; и престанете да ја пуштате кога се чуваат далеку од светлина.По 27 секунди, таму е двојно "бип, бип" звук, што значи крај на снимањето.Можете повторно да ја снимите вашата порака онолку пати колку што сакате.Три вида на стилови, кои се клучни за контрола, photosensitive контрола, жичен двојно копче за контрола на вашиот избор.Апликација за производство на креативни подароци, како DIY картичка, подарок кутија, торта кутија, цвет кутија, чоколадо кутии.27s звук книжени модул, со звучник, микрофон копче.Спецификации : Напојување : Копчето мобилен Контрола Метод : Копче контрола, photosensitive контрола, жичен двојно копче за контрола (Изборен) Аудио Излез : 0.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 815.76

✍ МУЛТИ ЦЕЛ : Здрав Големи кутии може да организирање и чување на бебе производи, облека, чевли, дете игр

DEN 268.80

Спецификации : Димензии : месо тело со дијаметар од 3мм Глава : 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм(секој од петте големини има

DEN 1731.36

Машки x женски конекција е или 1 / 4" или 1 / 2" NPT (Национални Цевка Нишка) стапка.Работниот притисок е максим

DEN 1509.60

Пакет Димензија : 3.81 сантиметри L x 10.16 сантиметри W x 4.064 сантиметри H Земја на Потекло : ТАЈВАН, ПРОВИНЦИЈА

DEN 292.80

Подлога Големина : 9 x7.5" / 11.8 x 9.8" / 8".одговара за сите глувчето.направени од издржлив гума& анти лизга матер

DEN 203.76

Направен од висококвалитетни материјали, нема да им наштети на вашата кожа Четка е компактен и преносли

DEN 311.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи

DEN 203.76

Исто така, може да биде добар избор за подарок на вашите машки пријатели, тие ќе ви се допадне.Добар брад

DEN 167.76

【ПО ПРОДАЖБА】 гаранција за Квалитет.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Како што се угасне челик, висо

DEN 1461.60

Здрав design Durable структура може да ви овозможи да се стави повеќе тешки животни.Дневна соба : списанија, кн

DEN 191.76

Тоа е, исто така, совршен за лаптоп КОМПЈУТЕР во автомобил или DVD плеер.Компатибилен со : Citroen C4 изграден в

DEN 719.76

Светла LED : бела високи Перформанси КРИ LED (висок, низок, СОС).Контрола : солиден машински алуминиумски тел

DEN 1898.40

Бебе сака да ги одржи да спијам, спијам мирно цела ноќ.Симпатична малку кукли, е добар партнер за бебето,

DEN 1380.00

Жица е направен од одлични материјали, кои ќе не до толку што жица е изгорен.Полнење кабел лулка е погодн

DEN 1864.80

Боја : Бела.Материјал : Иверица, акрилик.Димензии : 15.7" x 4.7" x 17.7" (W x D x H).Карактеристики на RGB светлина.Собра

DEN 263.76

【Дизајн Опис】 ПолнаШирина Печатење, Еден Двострано Печатење 【Материјал Опис】100% Полиестер Платно, 3мм

DEN 767.76

1 [ 2 во 1 Внесувач и Waterer Поставите ] Купи еден објект се добие две, 1 ХРАНА ВНЕСУВАЧ, 1 ВОДА ДИСПЕНЗЕРОТ...

DEN 863.76

Висок Квалитет на Звукот : Овој микрофон обезбедува примерок до 24bit / 192khz, што го прави вашиот recordings (сним