.

.

Со попуст
Bonlux Затемнување Модерна Ѕид Sconce со Далечински Управувач 5W Сет од 2 LED Ѕид Светилка Акрилик Материјал Hardwired Ѕид Монтира на Ѕид Светла за Дневна Соба и Спалната соба Хо

Bonlux Затемнување Модерна Ѕид Sconce со Далечински Управувач 5W Сет од 2 LED Ѕид Светилка Акрилик Материјал

DEN 815.76

Од стока
Во магацинот

Димензија : 290mm*110mm*42mm Power : 5 W Влезен Напон : AC 85-265 V 50/60 Hz светла Боја : втората светска војна+Г.Ако имате било какви прашања, прашања или треба помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно.Влезен Напон : AC 85-265 V 50/60 Hz.Далечински управувач растојание:≥30 M.Ве молиме имајте во предвид дека sconces треба да се инсталира на ѕидот се префрлат на програмата една оддалечена повеќе од една светлина.Димензија : 290mm*110mm*42mm. 【Stepless Затемнување & 3 Боја Температура Прилагодливи】 : LED ѕид sconce е најновата верзија со stepless осветленоста на вредноста & 3 различни боја температура поставувања. 【Лесно да се Инсталира】 : Hardwired и површина за монтажа, со користење на завртки да се поправи, не е тешко да се инсталира, но ви препорачуваме да го инсталирате со лиценца електричар. 【Она што ќе добиете за】 : 2x LED ѕид sconces 2x додатоци 2x далечински контролори|1x ракавица.Ние се стремиме да се обезбеди секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите за да се осигура вашата пријатен шопинг искуство.Светла Боја : втората светска војна+Г. 【Мулти-функција Далечински Управувач】 : ги менува боите лесно од 3000k да 6500k и ја прилагодува осветленоста од темно до светло.Далечинска контрола на копчиња со флуоресцентни слој ги направи полесно да се најде.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.

Детални спецификации

Dimension:
290mm*110mm*42mm
Додатоци на производи
DEN 292.80 -28 %

Подлога Големина : 9 x7.5" / 11.8 x 9.8" / 8".одговара за сите глувчето.направени од издржлив гума& анти лизга матер

DEN 863.76 -28 %

Висок Квалитет на Звукот : Овој микрофон обезбедува примерок до 24bit / 192khz, што го прави вашиот recordings (сним�

DEN 311.76 -28 %

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

DEN 575.76 -28 %

Пакетот вклучува : 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 15 / 16 / 18 / 20 / 22 / 25мм сечилото+1pcs месо тело+ 11pcs јадра.На мушка вежба алатки н�

DEN 191.76 -28 %

Тоа е, исто така, совршен за лаптоп КОМПЈУТЕР во автомобил или DVD плеер.Компатибилен со : Citroen C4 изграден в

DEN 918.00 -28 %

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Flexfilm обезбедува силна, лесни мат�

DEN 2179.20 -28 %

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

DEN 194.16 -28 %

ultiple usages, може да помогне да се создаде масло на косата стил и коса за сечење или резба.Идеален за брада о�

DEN 268.80 -28 %

Спецификации : Димензии : месо тело со дијаметар од 3мм Глава : 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм(секој од петте големини има

DEN 1898.40 -28 %

Бебе сака да ги одржи да спијам, спијам мирно цела ноќ.Симпатична малку кукли, е добар партнер за бебето,

DEN 912.24 -28 %

Вистински ОЕМ замена дел.Турбо Воздухот е меѓународен ладење компанија чии производи се популарни со foo

DEN 311.76 -28 %

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

DEN 1509.60 -28 %

Пакет Димензија : 3.81 сантиметри L x 10.16 сантиметри W x 4.064 сантиметри H Земја на Потекло : ТАЈВАН, ПРОВИНЦИЈА

DEN 1536.00 -28 %

Бања кабинет складирање Чување за бања Ѕид кабинети за бања складирање Тоалет складирање кабинет Бања �

DEN 1502.40 -28 %

❀ Функција : 1 Хранење 2 Се мијат твоето лице 3 Шампон бања 4 Пелена крпи 5 Перници, крпи 6 Маски ❀ Боја е мно

DEN 1380.00 -28 %

Жица е направен од одлични материјали, кои ќе не до толку што жица е изгорен.Полнење кабел лулка е погодн

DEN 959.76 -28 %

тоа ќе биде вашиот паметен асистент ✔ Лицето следење : Кога твоите раце се зафатени,Тој автоматски може

DEN 1079.76 -28 %

【Го поставите Вашиот Звучник за Мобилност】се Обезбеди вашата 4та генерација со мобилен напојување, со�

DEN 1317.60 -28 %

✾【ЕКРАН ОПИС】 1280*720 Висока Дефиниција пиксели bluetooth екран осетлив на допир стерео во автомобил, 9инчен I

DEN 203.76 -28 %

Исто така, може да биде добар избор за подарок на вашите машки пријатели, тие ќе ви се допадне.Добар брад�

DEN 215.76 -28 %

Внатрешна Монтажа Тип : Кука ; Надворешниот Монтажа Тип : Кука.Пролет OD : 52mm / 2.05" ; Материјал Ширина : 12mm / 0.47

DEN 331.92 -28 %

За проекти кои бараат подолг тркала, 3 M™Продолжен Умре Мелница (се продава одделно), и 936 unitized mandrel (се про

DEN 143.76 -28 %

5 D Круг Работ Гдин Shield живот замена : Ние ќе ви испратиме замени бесплатно за : Инсталација проблем како м

DEN 691.20 -28 %

Вметнување на долга мотка во слотот на тока на лесна налепница долго пол приклучок на тока.Мултифункциј

DEN 955.20 -28 %

10 Пара Вакуум Празнина која Не се лизга & Лажица 8 компјутери од не ' Рѓосувачки Челик.Сосема нов и одличе�

DEN 359.76 -28 %

Тоа може да се користи како Молив Торба или Молив на Сопствениците 【Совршен подарок】 Овој молив случај

DEN 612.00 -28 %

Подлога Големина : 9 x7.5" / 11.8 x 9.8" / 8".одговара за сите глувчето.направени од издржлив гума& анти лизга матер