.

.

Со попуст
Nala Светот Покачена Покрена Куче Сад Прилагодливи Стојат Хранење Станица за домашно Милениче Мачка Нерѓосувачки Челик Двојно Чинии за Храна и Вода за Мали, Средни и

Nala Светот Покачена Покрена Куче Сад Прилагодливи Стојат Хранење Станица за домашно Милениче Мачка Нерѓосувачки

DEN 1678.80

Од стока
Во магацинот

Прилагодливи Дизајн : Ова зголемено домашно милениче хранење стојат може да се прилагоди според вашето домашно милениче е големина, покривајќи различни животот раст фази.Големина на & Димензии : големината на овој прилагодливи милениче хранење станица е 18"(L) x 19"(W) x 16" (H).Таа е направена од железо и моќ обложени со висока температура со висока густина компресирани fiberboard и синтетички смоли.За било какви прашања поврзани со вашата нарачка, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе ни биде мило да ви помогне и да го реши секој проблем што го имате.Тоа обезбедува поздрав начин за домашни миленици да уживаат во своите оброци,и хранење држење на телото што го намалува притисокот на вратот и зглобовите.Ова хранење станица е дизајниран да одговара на секоја раса и било која големина на кучиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 391.20

Направени од висококвалитет кристално јасна PC смола; отпорен на топлина, светлина и бактериски раст 15°

DEN 2044.80

Миленичиња сад нуди лесно јадење и удобно лижење за вашето домашно милениче.Врската помеѓу мачка чаши и

DEN 1015.68

Точно Големината : Бавно Фидер Големи (40 мл) Сад.Боја : Сребро Вена.Жив прав обложени целта е нула, чип & ис

DEN 719.76

Вклучува покачен застане со две медиум (3.5 купот / 28 мл) чинии.Идеална големина на : medium куче раси (Corgis, Spaniel

DEN 383.76

【Безбедно Материјал】Направен од 100% порцелан, керамика или heathy хранаодделение стакло, овие покачена ку

DEN 618.96

Керамичка мачка сад има добра стабилност, се успори преносот на топлината, и ќе не изгори домашни милени

DEN 588.24

Вклучува покачен стои со три xsmall (.75 купот / 6 мл) чинии.Идеална големина на : мачки, мачиња, puppies, играчка ку

DEN 570.96

* Tilt Агол Дизајн 15°поместување на платформа, навалена мачка храната сад чува храна се наредат или паѓа н

DEN 719.28

ЗГОЛЕМЕНО домашно МИЛЕНИЧЕ ФИДЕР Со својот 5инчен надморска височина, Mela Занаетчии Пет Чаши обезбеди п

DEN 230.16

ОДГОВАРА 7.58 ИНЧЕН ОТВОРАЊЕ WHIPPY бавно фидер покрена сад има усна, кој се вклопува во покачена фидер отво

DEN 479.76

【Мали Средни Кучиња и Мачки Одобрени】 Ова го покрена сад сет од еден сад.АБС материјал за сад, издржлив

DEN 359.76

Оградување : * Можеме да се контролира бојата на природно дрво, толку различни количества на производи м

DEN 1761.60

Протезата е направен од чисто природни бамбус и дрво, и површина е обложена со растително масло, восок з

DEN 290.40

ИЗДРЖЛИВИ ДРВЕНА РАМКА И ПРООДДЕЛЕНИЕ ЧИНИИ BPAfree керамички и rubberwood прави Lovene Пет Чаши бучавабесплатно,

DEN 2272.80

РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНА 3 големини за изборот, 400ml / 14oz за мачиња, 850ml / 29oz за мачки или мали кучиња, 1800ml / 60oz за го

DEN 717.60

【Прилагодливи Покрена Куче Сад со Штанд со 3 инчи до 18 инчи Височини】Може да се постави на различни вис

DEN 407.76

Транспарентен КОМПЈУТЕР материјал сад не е лесно да се пробие на мачка сад.Голема површина на основата

DEN 2664.00

Совршен за стареењето на мачки.Внимателен Миленици Gift Our мачка чаши со исклучителна пакет,е одличен изб

DEN 286.56

Навалена 15 степен дизајн за заштита на мачки и кучиња цервикален ' рбет Едноставни и убави геометрија ме

DEN 575.76

【Мачка Сад Со Хранење Мат】 хранењето мат им помага на заштита на подови од неуредна храна и вода spills, да

DEN 551.76

6" висина, тежина 1.JEROCK Пет Керамички Чинии е лесно да се решат горенаведените проблеми.Погоден за кучиња,

DEN 681.84

Обука лента со покрена рабови.Воскресна рабови се избегне јавните внатре во вашиот ентериер.Мрежа штит

DEN 479.76

Направени на премијата и безбедно материјал, не попуштат и издржливи за користење, обезбедување долго в

DEN 719.76

????SAFE МАТЕРИЈАЛ : 15.Рамката направени од дрво, кои се трајни и природен, нетоксични еколошки и доаѓа со 2 п