.

.

Со попуст
Shanrya Кондензат Пумпа, Стабилни Перформанси Професионален Дизајн Високо Ефикасни Мини Кондензат Пумпа за Мебел за Dehumidifiers

Shanrya Кондензат Пумпа, Стабилни Перформанси Професионален Дизајн Високо Ефикасни Мини Кондензат Пумпа за

DEN 1790.16

Од стока
Во магацинот

Донесување нов сонда индукција технологија, автоматски дренажа, на местото на оригиналниот плови, индукција, избегнување на абнормални дренажа предизвикани од раселување на лебдат и исчезнување на магнетна сила.Автоматско кондензат пумпа усвојува 100-220 V широк напон дизајн, 3 W енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина, многу тивки за време на работата, за помалку од 18 децибели, погоден за секоја внатрешна средина.Инженеринг пластични материјали, професионално дизајнирана мини сплит автоматско кондензат мозоци пумпа.Мини сплит кондензат пумпа е безбедно и стабилно, со висока ефикасност и заштеда на енергија, со ниско ниво на бучава.Погоден за HVAC, климатизери, dehumidifiers, мебел, мраз машини и друга опрема која се бара автоматско дренажа пумпи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 311.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи

DEN 239.76

Чистење метод : Кога складирање кутија е валкано, не мие со вода.Материјал : остварување на кожа ,ПВЦ и че

DEN 1731.36

Машки x женски конекција е или 1 / 4" или 1 / 2" NPT (Национални Цевка Нишка) стапка.Работниот притисок е максим

DEN 691.20

Вметнување на долга мотка во слотот на тока на лесна налепница долго пол приклучок на тока.Мултифункциј

DEN 575.76

Добар автомобил силна услуги на клиентите, обезбедување на најдобри стандард услуги на клиентите.Интер

DEN 912.24

Вистински ОЕМ замена дел.Турбо Воздухот е меѓународен ладење компанија чии производи се популарни со foo

DEN 143.76

5 D Круг Работ Гдин Shield живот замена : Ние ќе ви испратиме замени бесплатно за : Инсталација проблем како м

DEN 455.76

【Cam Shield Свилен Магнетни Силикони Случај】 САМО компатибилни со i Phone 13 Про Max 6.7 инчен 2021, Не за други уреди

DEN 863.76

Висок Квалитет на Звукот : Овој микрофон обезбедува примерок до 24bit / 192khz, што го прави вашиот recordings (сним

DEN 578.40

Ние ќе се обидеме потрудиме да го испратите вашиот пакет штом ќе можеме, и обично пакет ќе биде пристигн

DEN 311.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи

DEN 359.76

Тоа може да се користи како Молив Торба или Молив на Сопствениците 【Совршен подарок】 Овој молив случај

DEN 167.76

【ПО ПРОДАЖБА】 гаранција за Квалитет.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Како што се угасне челик, висо

DEN 1536.00

Бања кабинет складирање Чување за бања Ѕид кабинети за бања складирање Тоалет складирање кабинет Бања

DEN 194.16

ultiple usages, може да помогне да се создаде масло на косата стил и коса за сечење или резба.Идеален за брада о

DEN 191.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Машина За Миење.Еден удобен,

DEN 183.84

Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината.Из

DEN 1079.76

【Го поставите Вашиот Звучник за Мобилност】се Обезбеди вашата 4та генерација со мобилен напојување, со

DEN 263.76

【Дизајн Опис】 ПолнаШирина Печатење, Еден Двострано Печатење 【Материјал Опис】100% Полиестер Платно, 3мм

DEN 203.76

Направен од висококвалитетни материјали, нема да им наштети на вашата кожа Четка е компактен и преносли

DEN 183.84

Опис на производот За нас : Ibliss е компанија која се специјализира во декорации,со сигурен квалитет и чес