.

.

Со попуст
WangNana 3PCS/Сет Професионални Режа Коса Жилет Чешел Фризерски Чистење Тример DIY Коса Салон Алатка(Случаен Боја)

WangNana 3PCS/Сет Професионални Режа Коса Жилет Чешел Фризерски Чистење Тример DIY Коса Салон Алатка(Случаен

DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Материјал : Пластични+Челик-Совршен Производ.Боја : Испрати по случаен избор.Повеќе бои, дезени и случајно се испратени, може да се повторува бои или различни модели од оние што се прикажани на сл.Големина : Прибл. 7.87*1.18 инчен / 20*3cm.Пакет се Вклучени : 3 x Жилет Чешел[Совршен Производ].Спецификација : Материјал : Пластични+Steel Color : Испрати случајно Големина : Прибл. 7.87*1.18 инчен / 20*3cm Package се Вклучени : 1 x Жилет Чешел.

Детални спецификации

Material:
Plastic+Steel
Color:
Sent randomly
Size:
Approx. 7.87*1.18 inch / 20*3cm
Package Included:
1 x Razor Comb
Додатоци на производи
DEN 105.60

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Категорија : Чешел Косата.Материјал : Пластика.Пакетот вклучува : 1 buc Чеше�

DEN 768.00

Remium Материјал : Направени од pvc материјал кој може да се задржи во добра изведба за вашиот шлем декорациј

DEN 717.12

✪За разлика од Општ Пластични Чешли, Сандаловина Бивол Рог забот Нема да Финтата Губење или Оштетување

DEN 720.00

Како екран е различен, ве молиме имајте во предвид дека може да има мала боја разлики, ве молиме да се раз

DEN 239.76

Flamenco чешел.Оригиналниот Flamenco Чешел.Во парк во сад.Испратени во Здроби Доказ кутија.Оваа Flamenco чешел ( Peineta

DEN 102.24

Објектот Пакет Димензија : 0.635 сантиметри L х5.715 сантиметри W x22.86 сантиметри H Овие се косата чешли.Тип на �

DEN 417.60

Тоа може да се реши дури и најтешките s Revolutionary четка : Dehairbrush е погодна за брановидна, кадрави, кадрава ко�

DEN 3216.00

Големина : 210mm*50mm.Чувајте ја косата мазна : влакната може да ви помогне да нежно се ослободи од tangles и навл�

DEN 268.32

Изработени од, Флексибилни, и Хемиски Отпорни Абс Материјал за Издржливост и Безбедност.Лесен и Ергоном

DEN 119.76

✔КОСАТА ЧЕШЕЛ : без никаков Напор detangle со овој голем заб косата со чешел за стилизирање кадрава бранови�

DEN 148.56

Оваа косата со чешел беше исклучиво наменети за и се продаваат од страна на Вечно Во Килибар.Оваа чешел �

DEN 191.76

Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Сега можете да направи фолија н�

DEN 95.76

Основни чешел сет.Вклучува 12 парчиња.Повеќе стилови.Различни бои.Совршен за вашата фризирање потреби!.О

DEN 311.52

Направени на силна,флексибилни,и хемиски отпорен материјал за трајни доволно за долго време се користи.

DEN 190.80

Чиста Neem Дрво Парична Казна Заб Чешел.Идеален за сите типови коса.Погоден за Мажите и Жените.Мазни Рабов

DEN 455.76

Професионално Стилизирање Чешел Сет за Салонот Фризери / Barbers / Стилисти или Домашна Употреба 2 Различни

DEN 489.60

Оваа антистатички чешел косата е направен со 100% природни црна бивол рог и зелена сандаловина.Рачно изра