.

.

Со попуст
Вежба со Чак Чак Клуч, 3-16mm B16 Тешки Внесени Вежба Чак Моќ Алатка Додатоци Вежба Делови за Струг Клупата Вежба

Вежба со Чак Чак Клуч, 3-16mm B16 Тешки Внесени Вежба Чак Моќ Алатка Додатоци Вежба Делови за Струг Клупата

DEN 714.96

Од стока
Во магацинот

【Парична КАЗНА CRAFTMANSHIP】 : Оваа вежба чак усвојува висока прецизност навој и конусни понесе, издржливи со долг животен век. 【РЃА-ДОКАЗ ELECTROPHORETIC БОЈА】 : школка користи electrophoretic боја, која може ефикасно да се спречи рѓа во груби средини. 【ДОБРА ОТПОРНОСТ на】 : Единствена активност имајќи лесно да се конвертира клучот за внесување сила во поголеми стегање сила, со силна отпорност. 【ПОСЕБНИ СТЕГАЊЕ ВИЛИЦИ】 : Специјално обработена стегање вилици за добра отпорност на абење. 【ШИРОКА УПОТРЕБА】 : Оваа вежба чак важи и за струг, клупа вежба, влијание вежба и различни моќ вежба, идеален за центрирање, дупчење, прислушување и reaming операции.Спецификација : Состојба : Сосема Нов Објект од Типот : Вежба Чак Материјали : Челик Стегање Опсег : 3-16mm Пакет Листа : 1 x Вежба Чак 1 x Чак Копче.

Детални спецификации

Condition:
Brand New
Item Type:
Drill Chuck
Material:
Steel
Clamping Range:
3-16mm
Package List:
1 x Drill Chuck :
1 x Chuck Key :
Додатоци на производи
DEN 2078.40

54 см)Спецификација : Материјал : Хром Vanadium Челик (Магнетни)месо тело Тип : round Shank Дијаметар : 1 / 4 Инчи(6 Боја

DEN 191.76

Брзи промени 1 / 4инчен хексадецимален месо тело прилепува лесно во сила со шрафцигер.Општи хексагонални

DEN 201.36

0.36.5 mm стегање капацитет, лесно се стега различни големина на вежба битови.Овозможува хексадецимален во�

DEN 239.52

Одлична алатка прилог на вашата алатка box set; ✮ [ШИРОК СТЕГАЊЕ СПЕКТАР] 2 КОМПЈУТЕРИ Keyless Вежба Чак Конвер�

DEN 263.76

Ве Молиме Имајте Во Предвид!!Оваа вежба чак адаптер НЕ може да се користи спротивно од стрелките на часо�

DEN 862.80

SKU# 2025013+1303 Капацитет : 1 / 321 / 2".TIR (инчи) : 0.0048 Монтажа Големина : 33 JT.Арбор месо тело Големина : 1 / 2"; TIR (инчи) : 0

DEN 501.84

Капацитет 1 / 321 / 2" Коси Планината JT33 Се снабдува со чак копче.Точноста и силна грчевито држејќи се на сил�

DEN 2027.04

Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги Одлично За Работа Со Тешко Да Се Постигне Завртки.По

DEN 556.80

ИЗДРЖЛИВОСТ : чак е висока прецизност навој и конусни цврсто со ' рѓаотпорни Crобложена тело и ракави electro

DEN 767.76

Вежба Чак Големина Стегање Опсег : 3 / 76"1 / 2" (1mm13mm), Монтажа Дупка : JT33 Чак Тип Keyless Вежба Чак, може да биде б�