.

.

Со попуст
Кујна Декоративни Складирање Решетката за Зачин, Countertops, Кабинети, Ментална Бања Кошница за нега на Кожа и Производи за Нега на Тело, Организаторот за Канцеларијата

Кујна Декоративни Складирање Решетката за Зачин, Countertops, Кабинети, Ментална Бања Кошница за нега на Кожа

DEN 213.60

Од стока
Во магацинот

3 инсталација опции.Останете цврсти и издржливи, на парапет ќе го заштити решетката за паѓање.Оваа решетката е направен од ментална и заврши совршено, така што тоа ќе не е лесно да се биде ' рѓосано.Mesh дизајн, никогаш не заборавајте да се стави ВЛАЖНИ објект на baske, тоа ќе се исцеди нив.Оваа складирање кошница созд повеќе простор за вашата соба.Чувајте ги сите работи практични и видливи, повеќе convinience да се земе нешто од кошница и нема потреба да се најде тоа благодарение на наклонети L облик дизајн.Овие складирање кошници може да се користи на многу места ви треба.Како што кујна, бања, дневна соба, студија соба и други.Организира садови, овошје, зеленчук, крпи, toiletries, грицки, играчки, училишни материјали, книги или повеќе за вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 178.32

ТРАНСПАРЕНТЕН ДИЗАЈН 100 ml / 3.РАЗНОВРСНА ЛЕЌАТА ШИШИЊА Од пластични круг зачин шишиња се совршен за чува

DEN 1086.96

Можете лесно може да се чува, да се организираат и да се најде на различни зачини шишиња, медицина шишиња

DEN 815.52

Можете да етикета вашиот зачини на решетката преден панел, која нуди многу побрзо се најде додека готве

DEN 743.76

Овој сет од 2 помошник полиците ќе го удвои својот простор!Магацинот дополнителни групи на јадења, конзе

DEN 1200.00

Име : Леќата багажник, кујна складирање rackmaterial : metal Features : антикорозија и анти ' рѓа, зацврстување на това

DEN 656.16

100% сосема нов материјал, издржлив и не е лесно да се носат.Тип Билка Зачин Tools.Видови на мирудии дека може

DEN 9857.28

Монтажни кука дизајн, 4 куки на двете страни, погодно за чување на шпатула, ножици и други работи, едноста

DEN 479.76

Складирање, прикажување, сушење.Countertop Организатор Карактеристики : Еден челик рек создава два реда на п

DEN 631.44

Feature Wall планината зачин рекБоја : Сребро.Пакет Including2*Ѕид зачин racksn2*Лепило stickern4*Screwsn2*пластични сидро и за

DEN 1574.16

Тоа е многу корисна и го ослободува до просторот за чување на други готвење состојки. Направени од висок

DEN 455.76

Занает соба [ ЛЕСЕН ПРИСТАП ] : Врвот полица мерки 11.7" D, Долната полица мерки 11 [ ТРАЈНИ ] : Изградени на тра

DEN 796.56

Тоа може да го намали вашиот складирање време.Тоа може да го намали вашиот складирање време. Тоа ќе не за

DEN 815.76

【Материјал】Здрав челик жица структура, лесни и издржливи, водоотпорен и ' рѓадоказ 【Простор за заштед

DEN 6882.48

★Мултифункција на мозоци управување со стапчиња за јадење кафез, може да се сместат јадења, вилушка лаж

DEN 1444.80

6 делови cruet изградена од BPA free пластика, добра кујна condiment складирање помошник.Доаѓа со лента, која е со р

DEN 527.76

Бања Countertop Организатор:Можете да поставите некои лосиони, средства за чистење, сапуни, шампони и сл.Дож

DEN 551.76

Модерната tabletop зачин рек организатор лента со бакарна жица дизајн и цврсти изгорена дрвна база за додав

DEN 3809.76

Фиокастил на дизајн : интимни дизајн, независни дизајн, исто така може да се извади на леќата кутија одде

DEN 1190.40

Капак : Користете хранаодделение од нерѓосувачки челик за лесен пристап и практичност.Висок borosilicate ста

DEN 10031.52

Се зголеми просторот и да се трансформира тешко да се стигне до агол кабинет со 2Нивоа ПоловинаМун Униве

DEN 2980.80

"Тоа изгледа многу убаво, направете ја вашата кујна поубаво.Совршен подарок за вашите пријатели и родни