.

.

Со попуст
Bonlux Dimmable LED Ѕид Sconces 5W 2700K/4000K/6500K Прилагодливи Далечински Управувач Затемнување Затворен Светилка,Ѕид-Монтирани Светлина за Спалната соба,Ходникот, Суета Светлина (?

Bonlux Dimmable LED Ѕид Sconces 5W 2700K/4000K/6500K Прилагодливи Далечински Управувач Затемнување Затворен

DEN 815.76

Од стока
Во магацинот

【Мулти-функција Далечински Управувач】 : ги менува боите лесно од 3000k да 6500k и ја прилагодува осветленоста од темно до светло.Далечинска контрола на копчиња со флуоресцентни слој ги направи полесно да се најде.Ние се стремиме да се обезбеди секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите за да се осигура вашата пријатен шопинг искуство.【Stepless Затемнување & 3 Боја Температура Прилагодливи】 : LED ѕид sconce е најновата верзија со stepless осветленоста на вредноста & 3 различни боја температура поставувања.Спецификација : Рамка : 290mm*110mm*42mm Моќ : 5 W Влезен Напон : AC 85-265 V 50/60 Hz светла Боја : втората светска војна+Г. 【Лесно да се Инсталира】 : Hardwired и површина за монтажа, со користење на завртки да се поправи, не е тешко да се инсталира, но ви препорачуваме да го инсталирате со лиценца електричар. 【Она што ќе добиете за】 : 2x LED ѕид sconces 2x додатоци 2x далечински контролори|1x ракавица. (СЛАБО) Далечински управувач растојание:≥30 M.Совршено решение за оние кои сакаат најдобрите допрете надвор од внатрешното осветлување амбиент.

Детални спецификации

Dimension:
290mm*110mm*42mm
Power:
5W
Input Voltage:
AC 85-265V 50/60Hz
Light Color:
WW+CW (DIM)
Remote control distance:≥30M :
Додатоци на производи
DEN 194.16

ultiple usages, може да помогне да се создаде масло на косата стил и коса за сечење или резба.Идеален за брада о

DEN 918.00

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Flexfilm обезбедува силна, лесни мат

DEN 143.76

5 D Круг Работ Гдин Shield живот замена : Ние ќе ви испратиме замени бесплатно за : Инсталација проблем како м

DEN 575.76

Пакетот вклучува : 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 15 / 16 / 18 / 20 / 22 / 25мм сечилото+1pcs месо тело+ 11pcs јадра.На мушка вежба алатки н

DEN 1731.36

Машки x женски конекција е или 1 / 4" или 1 / 2" NPT (Национални Цевка Нишка) стапка.Работниот притисок е максим

DEN 1502.40

❀ Функција : 1 Хранење 2 Се мијат твоето лице 3 Шампон бања 4 Пелена крпи 5 Перници, крпи 6...

DEN 1509.60

Пакет Димензија : 3.81 сантиметри L x 10.16 сантиметри W x 4.064 сантиметри H Земја на Потекло : ТАЈВАН, ПРОВИНЦИЈА

DEN 1729.92

Работниот притисок е максимум 10,000 psi (68,950 k Pa).Работи во притисоци до 10.Месинг за некорозивни течности и г

DEN 815.76

Димензија : 290mm*110mm*42mm Power : 5 W Влезен Напон : AC 85265 V 50 / 60 Hz светла Боја : втората светска војна+Г.Ако имате бил

DEN 863.76

Висок Квалитет на Звукот : Овој микрофон обезбедува примерок до 24bit / 192khz, што го прави вашиот recordings (сним

DEN 691.20

Вметнување на долга мотка во слотот на тока на лесна налепница долго пол приклучок на тока.Мултифункциј

DEN 1079.76

【Го поставите Вашиот Звучник за Мобилност】се Обезбеди вашата 4та генерација со мобилен напојување, со

DEN 767.76

1 [ 2 во 1 Внесувач и Waterer Поставите ] Купи еден објект се добие две, 1 ХРАНА ВНЕСУВАЧ, 1 ВОДА ДИСПЕНЗЕРОТ...

DEN 311.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи

DEN 215.76

Внатрешна Монтажа Тип : Кука ; Надворешниот Монтажа Тип : Кука.Пролет OD : 52mm / 2.05" ; Материјал Ширина : 12mm / 0.47

DEN 578.40

Ние ќе се обидеме потрудиме да го испратите вашиот пакет штом ќе можеме, и обично пакет ќе биде пристигн

DEN 1790.16

Донесување нов сонда индукција технологија, автоматски дренажа, на местото на оригиналниот плови, инду

DEN 238.80

поставените рамка и на рабовите на камерата отворот подобрување на заштитата за двете екран и камера.Ди

DEN 1380.00

Жица е направен од одлични материјали, кои ќе не до толку што жица е изгорен.Полнење кабел лулка е погодн

DEN 575.76

Добар автомобил силна услуги на клиентите, обезбедување на најдобри стандард услуги на клиентите.Интер

DEN 1461.60

Здрав design Durable структура може да ви овозможи да се стави повеќе тешки животни.Дневна соба : списанија, кн

DEN 309.60

Вклучува шиење обрасци, упатства, ткаенина препораки, моделот парчиња, и големината водичи за (4) различн