.

.

Со попуст
Onn На Уво Слушалки

Onn На Уво Слушалки

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Лесен дизајн, и прилагодливи headband. 3.5 mm Помошен приклучокот. 80-18,000 Hz; 32 Ohms.Опремени со динамични елементи за подолг фреквенција одговор.Карактеристики на над главата дизајн со современ стил.На Уво Жичен Headphones Lightweight дизајн, и прилагодливи headband3.5 mm Помошен plug80-18,000 Hz; 32 Ohms.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 576.00 -139 %

P47 4.1+EDR БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ Возачот Единица : Bluetooth Поддршка : 4.1 верзија & надолу BT Обемот на работата : 10 мет

DEN 599.76 -139 %

Вградениот микрофон овозможува да уживате во рацебесплатен повик.3 бои на светлата се прикажани на мачк

DEN 143.76 -139 %

Компатибилен со Panasonic RPDJS400 RPDJS400 RP DJS400 Слушалки приклучок за Слушалки.Изработени од Кожа и Мемориска Пен�

DEN 527.76 -139 %

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 149.28 -139 %

Антиизгубени, антипадот, не влијае на полнење функција.39 inch Please овозможи 01cm грешка поради прирачник за м

DEN 3000.00 -139 %

4та генерација Grado tuned 44mm возачи, лесно да се вози 38ohm.Надгради плетенка кабел елиминира извртување и kinking,

DEN 605.28 -139 %

Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Совршен за употреба со преносливи MP3 плеери или i Pods, на K

DEN 1198.80 -139 %

На Мелодија 510 BT безжични слушалки функција познатиот JBL Чист Бас звук, кој може да се најде во најпознат�

DEN 528.00 -139 %

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 455.76 -139 %

Ajustable Headband : на ajustable headband може да овозможи да се добие совршено се вклопуваат за вашата глава форма.со ме�

DEN 664.32 -139 %

5mm џек уреди, да им помогне на вашето дете да слушате убава и вистински звук на светот.Широк Compatiability слух

DEN 486.00 -139 %

Лесен и удобен.Уникатен headband дизајн со елегантен пресврт.Шарени Пресврт на Style Unique, дијамант во облик на