.

.

Со попуст
Замена за Xiaomi Mi 9T Батеријата Стакло Назад Покритие Компатибилен за Xiaomi Mi 9T Про Батеријата Вратата Задниот Поклопец Домување (Црна)

Замена за Xiaomi Mi 9T Батеријата Стакло Назад Покритие Компатибилен за Xiaomi Mi 9T Про Батеријата Вратата

DEN 384.00

Од стока
Во магацинот

Компатибилен За Xiaomi Mi 9 T /Mi 9 T Про Замена на Капакот на Батеријата.Ве молиме бидете сигурни дека правилно да се идентификуваат вашиот модел пред да го купите.Апликација - се Користи за Xiaomi Mi 9 T/Mi 9 T Про поправи разбиена, оштетени, изгребани задната врата Замена.Строга Контрола на Квалитетот - Сите производи имаат положено за строго КК двојно проверени и 100% во добра состојба пред пратката.Вредност за Пари - Висок квалитет замена и да дојде со отворањето алатка.Тоа е многу полесно за вас да го отстраните скршеното стакло назад врата.Инсталација Предлог- Што не содржи Упатство, ве молиме да се најде на инсталација видео на Youtude или Googel.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас преку порака.Ние ќе ви одговори со 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 434.40

Мобилен телефон на Поправка Резервни.За Sony Xperia X Компактен / X Мини Назад На Капакот На Батеријата(Црна).�

DEN 592.80

Телефон капакот за Замена на Дел.Батеријата на Задниот Поклопец за LG G8 Thin Q / G820 G820 N G820 QM7, KR Верзија(Црна).

DEN 866.40

pantaohuaes Мобилен телефон на Поправка & Резервни Делови.Кога ќе го замени стариот , ве молиме внимателно и н�

DEN 1687.20

Сите екрани донесоа серија на ригорозни тестирање пред испраќање и се добро спакуван.Добра замена за ош

DEN 1395.60

Батеријата на Задниот Поклопец со камерата Леќи на Камерата за Huawei Колега 30(Црна) 1 Задниот поклопец зам�

DEN 262.80

Новиот бренд висок квалитет замена задните врати батеријата домување капак.Замена скршени,испукана,оз�

DEN 1435.20

Откако пратката стигнала,ве молиме проверете во првата ако пакетот е во добра состојба,тогаш ве молиме �

DEN 1324.80

Боја : Сребрена со рамка.Пакетот Вклучува : 1 x LCD Екранот Со Допир ?Екран Digitizer Собранието за Sony Xperia XA2 1 x Ал�

DEN 312.00

Одговара за i Phone 8+ Плус Сите наши назад стакло е ласерски сече за совршена прецизност одговара на соодве

DEN 2023.20

Тоа се користи за да се поправат оштетените SIM картичката или не работи фах слот Прецизни фитинг, толку с

DEN 189.12

Уживаат во забавата на DIY.Не за Samsung Галакси S8.Следново видео чекор по чекор Ве молиме проверете го Модел�

DEN 2289.60

Тоа се користи за да се поправат оштетените SIM картичката или не работи фах слот Прецизни фитинг, толку с

DEN 1795.20

Задниот поклопец со камерата Леќи на камерата & сензор за отпечатоци замена за LG G6 / H870 / H870 DS / H872 / LS993

DEN 432.72

pantaohuaes Мобилен телефон на Поправка & Резервни Делови.Кога ќе го замени стариот , ве молиме внимателно и н�

DEN 1896.00

✬ ✭ ✮ ✡1.Ве молиме потврдете го Телефонот назад на капакот на батеријата тип пред да нарачате,да Биде п�

DEN 213.84

Сосема нов мобилен телефон батеријата на задниот поклопец.Се користи за замена на оштетени или неупотр�