.

DEN 3528.72 -

Се Чувствува Многу Како Човечки Косата И Скалпот, ТочноНаЖивотот Во Секој Детал;.Косата Предност : Приро

DEN 455.52 -

потопуваат коса нежно со благ шампон и conditioner3.ние сме подготвени да се реши во рок од 24 часа.Коса должина

DEN 6959.76 -

5 инчен и големи е 2323.Стави argan масло да се меки на косата по миење.5" 11)Уво до уво (крстот на челото) : 12.Лесн�

DEN 8667.84 -

Косата е мазна, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Вна

DEN 1241.28 -

Природен изглед дизајн, лесно да се пресврт и да падне.Изборот Перика е Совршен Начин да го Смените Ваши�

DEN 1754.40 -

Пакетот вклучува : 1x Перика + 1x Перика капа + 1x Moustache + 6x Обетки + 1x Златен ѓердан.Големина : Прилагодлив нет�

DEN 311.76 -

ANDONGNYWELL Перика ПЕРИКА ТИП : Ексклузивни ТДел Чипка Пред Перика Ombre Пепел Русокоса Браун и Природни Бранов

DEN 7847.76 -

Работат на вашиот пат до коренот Треба косата да се исуши природно.Ако имате било какво барање, ве молим�

DEN 935.76 -

Топло Совети 1.Тоа може да биде хаос за време на испорака, ве молиме да не грижете се, прво што треба да на�

DEN 2364.00 -

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре�

DEN 1946.88 -

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре�

DEN 1511.76 -

Косата е 100% Човечка Коса,Може да Се Restyled.Телото бран перика е 100% човечка коса,Може да се Restyled и Обоена ,Бе�

DEN 239.76 -

1 парче по пакет.Тоа е Темно Кафеава боја.Миа Џамбо Braidie е 3 / 4 инчи широка плетенка headband на еластична бенд.

DEN 960.00 -

Врвен квалитет на слободни дел чипка пред перика со природни косата и бебешка коса,180% Густина прави пер�

DEN 479.76 -

1.Боја : Зелена.Ќе има Мала Разлика Помеѓу Сликите и Производот се Должи На Светло & Следи Поставување 2.Ма

DEN 503.76 -

【Широко применливи】 : Овој краток браун перика е толку модерен, погодна за луѓе на сите тонови на кожат�

DEN 2505.60 -

Совршен за сите прилики】 : KLAIYI Нови дизајнирани Ombre Нагласи Браун Боја на Телото Бран headband човечка коса,

DEN 3119.76 -

Чипка Боја е Мека Медиум Браун [ Здрава Човечка Коса, Перики, без Лош Мирис] Нашето тело бран чипка пред п�

DEN 911.76 -

И Можете Да Ги Носите Во Било Прилики!.Наоѓање На Себе Си !Боб Headband перика предност : 1 100% Човечка Коса?A : �

DEN 719.76 -

Сакам да го промените вашиот стил и да биде поубаво?Сакам да изненади вашите пријатели во фенси партија

DEN 7186.08 -

Лулу Перика Боја Illumina Вкоренети Noriko Перики Краток Меки Кадрици Заоблени Слоеви Monofilament Дел Отворен Weft.С�

DEN 1247.76 -

Губење на Материјал : Бразилски Кадрава Брановидна Чипка Пред Перики Краток Боб Човечка Коса, Перики со

DEN 3215.76 -

Материјал : Висок Квалитет И Висока Температура Отпорни На Топлина Синтетички Влакна Која Е Погодна За �

DEN 6782.40 -

Губење на Тежината : 10"140g 12"150g 14"165g 16"180g 18"195g 20"210g 22"225g 24"235g .Функција : Бебешка Коса Околу, Слободни Дел,Беле�

DEN 4055.76 -

НАДГРАДБА ЧИПКА ДИРЕКТНО FRONTWIG КОСА МАТЕРИЈАЛ : 100% Необработени Богородица Бразилецот Човечка Коса Дире

DEN 11467.92 -

Материјал : 100% Човековите remy перики може да се restyled.Вие само треба посипете некои вода и нежно расчешлај�

DEN 134.16 -

Answer : ___________________________ Note : 1.Оваа перика е грациозен, дише Висока Температура Отпорни на Топлина Синтетичк�

DEN 134.16 -

Опис на производот : Ние сме посветени да го прави едноставен, мода, природни, да се управува и удобно пер

DEN 7343.76 -

Косата Густина : 150%(Default) Чешел кадрава коса нежно со прстите од врвот до крајот.ако не,ние ќе ги организи�

DEN 2397.60 -

❤️Чипка Пред Перика Функција : Лабава Длабоко бран текстура, швајцарската чипка, 22.Чипка Пред Човечка К

DEN 138.96 -

СТРУКТУРА : Ова перика е погодна за различни глава големини и форми, и е опремен со еластична дише нето.С�

DEN 2054.40 -

Убава Боја, специјално дизајнирани за некој како убава како тебе Дизајн : На перика има текстура, и своит

DEN 5519.76 -

Висок Квалитет Osier Перики Човечка Коса Advantage1.ЧИПКА ПЕРИКИ ДЕТАЛИ : 13x4 Тело Бран Човечка Коса Чипка Пред П

DEN 27.36 -

НАСОКИ : Место на косата бенд низ вашата глава.66 инчи / 22cm Style : Curly PACKAGE ВКЛУЧУВА : 1 x Невидливи Коса Екстен