.

.

Со попуст
3.5 Стакло 2 Парче Бонбони Кутија со Стефани

3.5 Стакло 2 Парче Бонбони Кутија со Стефани

DEN 147.12

Од стока
Во магацинот

Овој безвременски giftware и серверот функција елегантна украси и текстура.На високо-квалитетни Stephine Стакло Бонбони Јадење е идеален за сервирање слатки, ореви, и повеќе.Тоа е украсена гравирани красат дизајн резултати во класичен и софистициран изглед.На парче е околу 5" во височина и 3.75" дијаметар.Тоа доаѓа спакувана во 4" x 4" x 4" x 4" кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 544.56

Висока класа и издржлив материјал, стабилна сместување, кое е безбедно да се складира или место за храна