.

.

Со попуст
4 Парчиња Фрижидер Душеци, Фрижидер Облоги Перат Може Да Се Намали Фрижидер Влошки Водоотпорен Фрижидер Душеци Фиока Табела Placemats, Полици Фиока Маса Душеци

4 Парчиња Фрижидер Душеци, Фрижидер Облоги Перат Може Да Се Намали Фрижидер Влошки Водоотпорен Фрижидер Душеци

DEN 213.60

Од стока
Во магацинот

Исто така, може да биде placemats,свежи,невкусна,отпорни на топлина е убава и разновидни, во близина на луѓето живот.4 инчен (x 45cm 29cm).Многу други душеци се помали оставајќи области на вашиот фрижидер изложени.И додека другите душеци се рамни создавање на влага долната страна, нашиот фрижидер лагер карактеристики мал круг Конвексни точки на повеќе пропадна-доказ и одржување на овошни подалеку од фрижидерот е плочи.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Нашите екстра големи и великодушно големина мат е 17.Само место на лагер надолу во вашата полица и скратете го од вишокот материјал.Лесен за одржување и користење .КАРАКТЕРИСТИКИ КРУГ ТОЧКИ:Секој фрижидер мат има тркалезна точки дизајн на врвот страна, додека на дното е мазна, не се лизга и не држи, нема леплива остатоци по менување на нив и надвор.Нашиот фрижидер мат е Лесно да се чисти .АЖУРИРАНИ НЕ се ЛИЗГА ПОДДРШКА : Ние инсистираме на анти - пропадна перформанси облоги не е занемарлива и ние сме посветени на истражување и развој на анти-пропадна перформанси на фрижидер облоги.Тип : Фрижидер Душеци Боја : Сина Материјал : ЕВА Температура толеранција : -22℉ да 176℉ / -30℃ до 80℃ Големина : 17.За уникатен големини и форми, вие едноставно можете да го скратите облоги со домаќинство режа.

Детални спецификации

Safe for food. :
Keep your stored items & shelves clean and protected. :
Convenient to wash and clean. :
Can be cut into any size even pieces. :
Can be isolated from the dust. :
Multifunctional, can be used in many places. :
Package Include:
4 x Refrigerator Pads. :
Додатоци на производи
DEN 455.76

Водоотпорен Заштита : максимална заштита од протекување и spills, големи и мали; на горниот слој е изграден

DEN 454.80

Излупете исклучување на подлога од хартија рамномерно со една рака, додека мазнење на филмот на површин

DEN 311.76

Пирс тврдоглав меурчиња со игла и го притисне на воздухот надвор.А симпатична мебел и додатоци за вашат

DEN 2256.00

ПОЧЕТНИОТ ПАКЕТ : Пакетот вклучува (1) Беж Фиока Лагер тркалаат (20 Инчи x 20 FT големина) и (1) ПодtheПотоне Лаге

DEN 623.76

Премиум фрижидер облоги за полиците се противи spills, дамка и мирис, да ги задржи на храната свежа подолго

DEN 840.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 311.76

Излупете исклучување на подлога од хартија рамномерно со една рака, додека мазнење на филмот на површин

DEN 261.60

Излупете исклучување на подлога од хартија рамномерно со една рака, додека мазнење на филмот на површин

DEN 407.76

Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја р

DEN 1243.20

Функција : Порибено.Функција : ЕкоПријателски 1 Roll Фиока Кујна Налепница Шкафот Водоотпорен Нафта Доказ

DEN 455.76

Трим околу работ со комунални нож.Тоа е лесно да се работи, и лесен за употреба Излупете надвор од лепило

DEN 359.76

Исечете го филмот во право големина, оставајќи околу 5cm екстра преклопување на сите рабови е beter Набори и

DEN 219.60

ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : Лесно кора се држиме метод обезбедува ефикасна примена.ИЗДРЖЛИВ, ЛЕСЕН ВОДООТ

DEN 355.20

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Издржливи и убави модели.Decal ќе направи да се соба повеќе симпатична и уба

DEN 463.92

ДИЗАЈНИРАН СО ВАС ВО УМОТ : Контакт Бренд е дизајнирање и производство на лепило полица облоги и Контакт

DEN 213.84

Само Лепило ФилмМатеријал & ГолеминаСамо Лепило Винил Хартија, 118 инчи долго и 17.7 инчи, широк и може да ги

DEN 131.76

СТИЛ : Повеќенаменски и стилски хранабезбедно хартија облоги за ништо од сендвич обвива да послужавник

DEN 455.76

Почетниот Пакет : вклучува 1 беж фиока лагер рол 1 јасна фрижидер лагер во јасни.Крајната Заштита : заштит