.

.

Со попуст
Аеробна Stepper со Risers Чекор Платформа Црна Трајни Здрав Тешки Безбедно Прилагодливи Nonslip Површината за Дома Затворен Отворено Кардио Тренингот Тренер Обука за Вежба?

Аеробна Stepper со Risers Чекор Платформа Црна Трајни Здрав Тешки Безбедно Прилагодливи Nonslip Површината

DEN 1056.00

Од стока
Во магацинот

Се препорачува за употреба : Тренингот помошник.Зајакнување на градите и грбот со прилагодливи позиција push-up прозорци.Идеална алатка за да помогне да се зголеми вашиот тренингот рутина и ќе ја изгуби weight Offers безбедна, не се лизга површина за вашиот тренингот рутина.Нуди безбедна, не се лизга површина за вашиот тренингот рутина.Целна glutes и hamstrings со наизменични lunges.Карактеристики ●Препорачува употреба : Тренингот помошник ●Целна glutes и hamstrings со наизменични lunges ●Зајакнување на градите и грбот со прилагодливи позиција push-up прозорци ●идеална алатка за да помогне да се зголеми вашиот тренингот рутина и да се губат телесната тежина ●Нуди безбедна, не се лизга површина за вашиот тренингот рутина. ●Stepper е прилагодлив во две висина нивоа : 4 инчи и 6 инчи ●Не-пропадна нозе обезбеди стабилност и заштита на подови ●Тренингот табелата се вклучени ●Материјали : Пластика, гума ●Димензии : 4 ИЛИ 6 инчи висок x 27 инчи долго x 11 инчи' широк.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 985.44

Поставете доаѓа со 4 risers 2 слободен стил и 2 традиционалните и 1 платформа.Слободен стил risers се овозможи 3 �

DEN 1920.00

42.5ИНЧЕН ДОЛЖИНА X 16ИНЧЕН ШИРИНА ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ ЧЕКОР ПОВРШИНАТА : се Лизгаотпорни, шокапсорбирање

DEN 719.76

31" Аеробик Stepper Steppers за вежбање Дома тренингот опрема Чекор платформа Дома опрема за вежбање Вежба чекор