.

.

Со попуст
WZRY Помине Налепница, Крива Линии Нокти Налепници Тебе Лепило Разголување Лента Decal Декорација 6 Лист (Боја : 6 Лист)

WZRY Помине Налепница, Крива Линии Нокти Налепници Тебе Лепило Разголување Лента Decal Декорација 6 Лист (Боја

DEN 2035.20

Од стока
Во магацинот

Декорација на вашите нокти.Направи вашите нокти поубаво и попривлечно.Многу креативни шема.DIY вашиот омилен ноктите со убави модели.Преносни и лесен за употреба.Погоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ гел лак, акрилик, итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Погоден за домашна употреба или професионална употреба.Како да го користите : 1. Примена на база на грб и да чекаат тоа се исуши целосно.2. Изберете база, боја која ја вашата како и да се применуваат врз вашите нокти, а потоа почекајте додека тоа 90% сува.3. Користете помош на пинцета да нежно се отстрани подготвени налепница ставете ја на вашиот ноктите и притиснете тоа.4. Се применуваат врвот палто за совршен ефект.

Детални спецификации

Size:
Approx.7.9*10.1cm :
Package Contents:
6 Sheet * 3D Nail Stickers French Style Nail Art Decoration :
Додатоци на производи
DEN 575.04

Предмет Тип : Лажни Ноктите.Стил : 3 D Ноктите Уметност Украси.Примена : Прст.Погоден за : Девојка Жените Да

DEN 1288.80

Декорација на вашите нокти.Направи вашите нокти поубаво и попривлечно.Многу креативни шема.DIY вашиот ом

DEN 638.40

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 140.40

Произведено во САД или Увезуваат.Испорака : 1525 дена.Лицето bandane Лице Шамија Лицето маска за на отворено.У

DEN 1504.80

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 598.32

Опис : 1.Лажни нокти лажни нокти се најзгодно начин да декорирате вашиот ноктите 2.Оваа убава ноктите диз

DEN 1075.20

Декорација на вашите нокти.Направи вашите нокти поубаво и попривлечно.Многу креативни шема.DIY вашиот ом

DEN 2157.60

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 535.44

Нашите производи се многу еколошки, загадувањеслободни и безопасно.Лесен за користење на природни или �

DEN 568.56

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 1620.00

Декорација на вашите нокти.Направи вашите нокти поубаво и попривлечно.Многу креативни шема.DIY вашиот ом

DEN 1245.60

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 503.76

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 553.44

На животната средина заштита и невкусна.Лесен за употреба, совршен за прсти декорација и долготрајни.Ве

DEN 642.96

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 520.56

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 527.28

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 506.40

Стил : Одмор,Плажа, Море,Освежување Боја,Цвеќиња.Боја : Како на сликата.Големина : Нормален спецификации.�

DEN 311.76

Декорација на вашите нокти.Направи вашите нокти поубаво и попривлечно.Многу креативни шема.DIY вашиот ом

DEN 583.68

Лажни нокти патувања без опасни хемиски process6 Прекрасен подарок за себе или за вашите женски friend5.Примен�

DEN 543.60

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 302.40

Се применуваат помине сјајот на вашиот nails4.Лесен за користење на природни или вештачки нокти.Се користи

DEN 494.40

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 191.76

☛ : Материјал : Памук Смеса ☛ : Повод : Dressy, Секојдневно, Одмор, На Плажа ☛ : Szie : 2 T ; 3 T ; 4 T ; 5 T ; 6 T ; Pls читање н

DEN 671.28

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 1149.60

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 2390.40

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 302.40

Нашите производи се многу еколошки, загадувањеслободни и безопасно Врзете ја со ув горниот слој и ја из�