.

.

Со попуст
Активно Пенкало за HP Павилјон x360 11m-ad0 14M-ba0 14-cd0 15-br0; HP Завист x360 15-bp0 15-bq0, x360 15-cn0, X2 12-e0xx,X2 12g0xx ; HP Спектарот x360 13-ac0xx 15-blxxx (Црна)

Активно Пенкало за HP Павилјон x360 11m-ad0 14M-ba0 14-cd0 15-br0; HP Завист x360 15-bp0 15-bq0, x360 15-cn0,

DEN 839.76

Од стока
Во магацинот

Работи само со HP ЗАВИСТ Лаптоп 17-aexxx , ЗАВИСТ x2 12-e0xx , ЗАВИСТ x2 12-g0xx , HP ЗАВИСТ x360 13z-ag0xxx , ЗАВИСТ x360 15-ar0xx ,ЗАВИСТ x360 15-bp0xx , ЗАВИСТ x360 15-bq0xx , ЗАВИСТ x360 15-cn0xx , ЗАВИСТ x360 15-cp0xx , HP ЗАВИСТ x360 15-dr0xxx , HP ЗАВИСТ x360 15-ds0xxx , Павилјон x360 11-ap0xx, Павилјон x360 11m-ad0xx, 11-ad0xx , Павилјон x360 14-dh0xx , Павилјон x360 14m-ba0xx, 14-ba0xx , Павилјон x360 14m-cd0xx , Павилјон x360 15-br0xx , Павилјон x360 15-cr0xx,Павилјон x360 15-dp0xx. HP Спектарот Folio 13-ak0xxx , Сеништето x2 12-c0xx , Сеништето x360 13-ac0xx , Сеништето x360 13-ae0xx , Сеништето x360 13-ap0xx ,Сеништето x360 13-aw0xx , Сеништето x360 15-blxxx , Сеништето x360 15-ch0xx , Сеништето x360 15-df0xx.("X" може да биде било кој број или буква). Без возач потребен, само се поврземе, и почнувајќи сега!Ве молам проверете дали вашиот компјутер моделот се совпаѓа со онаа подолу пред купување. Две копчиња на страна : Десен клик и Гумичка ,лесен за користење во вашата работа. 1024 Нивоа на притисок за висока верност пишување, MPP протокол.Ви овозможува да се подготви, пишувате и да се движите карактеристики со неверојатна точност и нуди удобно, пенкало-како контрола.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 503.76

Брод од FBA ; Масовно купување Специјалното Пенкало Уживаат голема попуст (ве Молиме да забележите тоа не

DEN 167.76

Ова е еден универзален перо пенкала.Не Bluetooth поврзани или не се наведени апликации потребни, само да пот

DEN 719.76

Highend Техничка Поддршка : Активно Пенкало усвои "Активни ES" перо технологија, Wacom е уникатен капацитивни п

DEN 921.60

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1764.00

Службен Broonel Објект.Вклучува микро под полнење приклучок и кабел.Не bluetooth потребно.случај покрие кожа сл

DEN 143.76

Компактен & Преносни активната перо е за големината на редовна пенкало или молив, така лесно да се одржи

DEN 633.60

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 423.12

Mesh влакна совет глајд модели непречено за природен се чувствуваат.Универзална специјалното пенкало ра

DEN 239.04

Ергономски дизајн, 360 степени заштита, услугата живот за вашиот специјалното пенкало. Ергономски дизајн

DEN 455.76

Brand New Компатибилен со Мото G Перо 2021 XT2115 (СИТЕ Модели).Тестирани еден по еден од страна на професионални t

DEN 143.76

Пакет Содржина 4 * Пенкало.Компатибилен со сите екран на допир за таблети и паметни телефони, вклучителн

DEN 334.80

5 милиметарски џек за слушалки прилог, Шарм клип за приврзаност кон клучните алки, шарм, или bracelets Join на д

DEN 527.28

Погоден модел : за Samsung Галакси Забелешка 10 / Забелешка 10+.Answer : ___________________________ Note : Ова пенкало е фабрика

DEN 522.72

ИНТУИТИВЕН BLUETOOTH S PEN : ви Благодариме на редизајниран S Pen, опфатени со Галакси Јазиче S7 и S7+, можете да го к

DEN 431.76

【2 ВО 1 ДИЗАЈН】 2во1 екран на допир за да го заклучите има два краја опремени со транспарентни силикон ди

DEN 239.76

Ова пенкало дојде без Далечински функција , друга функција е работа 100% Нови и Најдобар Квалитет.на pen мож

DEN 719.76

9Инчен 4та Генерација ви овозможува да комуницирате со вашиот уред е екран на допир easily TouchКонтрола Капа

DEN 866.64

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Ова пенкало е Отпечатена со фразата "благодарам" & прави голема ви благодариме подарок

DEN 516.00

【Посебно за i Pad Серија】молив за i Pad е компатибилен со Apple i Pad 20182020 : i Pad 6 Генерација (9.7"), i Pad 7 Генерација (1

DEN 334.80

5 милиметарски џек за слушалки прилог, Шарм клип за приврзаност кон клучните алки, шарм, или bracelets Join на д

DEN 551.76

Компатибилен Со: Samsung galaxy Tab S7 / S7+(Без Bluetooth), објектот не е Оригинална од Samsung, но на трети лица замена.Пре

DEN 335.76

Супер Долго Работно Време : Перо пенкала со полнење Кабел поддржува 12 часа работно време, 1 час бесплатно

DEN 667.20

1.Допрете Пенкалото Пенкало Замена на Делови За LG Stylo 3 Плус TP450 MP450 M470 F M470 2.Високо Чувствителни на Допир з

DEN 593.28

Одлично за екранот на допир, мобилен телефон или таблет.Перо со скриени црно мастило пенкало.Доаѓа со ау

DEN 624.00

Ткаенинипадна Пенкало за Допир Капацитивниекрани / Компактен Преносни Елегантен Дизајн се Вклопува Се

DEN 767.76

✍️ Пакет со 6 универзална средни перо пенкала (4.5 инчи) ✍️ Алуминиумско куќиште со МикроСплетам Хибрид

DEN 767.76

2 mm Пластични ПОМ Совет за i Pad 8 Генерација Молив : ултрафини 1.Тоа е добар дар опција за пријатели, деца, ст

DEN 239.28

ЛЕСНО ЗАМЕНЛИВИ СОВЕТИ (2 Дополнителни Совети Вклучени.).МАЗНО ЛИЗГАЊЕ МАТЕРИЈАЛИ.Супер чувствителни со

DEN 287.76

Висок квалитет на замена на сензор на допир перо за мото g перо 2021 XT2115 Verison.Најдобра замена за вашиот неис

DEN 287.76

Перо pen може да се користи токму за пишување, цртање.Ако вашиот прст е премногу голем за да го стори тоа т