.

DEN 1271.76 -

Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување.Апсолутно не се токсични израб

DEN 1079.76 -

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал :

DEN 1271.76 -

Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.Оваа јога е направен од Екосвесни со

DEN 107.76 -

ЕВА.Издржливи софистицирани изработка создава трајни јога мат дека withstands на абење на конвенционални в

DEN 1418.40 -

Јога Мат Дебели : 1 мм; Големина : 71 x 26 инчи Јога Мат Материјал:Направени на superfine влакна и природна гума.Su

DEN 1031.76 -

95 kg NonТоксични И Еколошки TPE : се направени од TPE кој е супериорен во однос на ЕВА и ПВЦ материјал.Погоден З

DEN 1536.00 -

Тоа се тенки и лесни Симпатична Еднорог не се лизга јога мат е совршен за патување!Материјал & Големина Б

DEN 1339.20 -

Боја : Сина Материјал : ПВЦ Салата душеци за дома Вежбање душеци.Производ Димензија : 6'x4' х 8мм.Производ Те

DEN 1428.00 -

Тие се навистина здрави и рециклираат.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.Подолг и поширок од

DEN 1151.76 -

4)Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.Спецификации : Димензии : 72×24×0.За било ка

DEN 502.80 -

НЕТОКСИЧНИ : Yeti Јога душеци се екопријателски, без токсични phthalates, латекс или тешки метали.ДОЛГОТРАЈНИ Д

DEN 983.76 -

▶Здрави и Еколошки : Направен од висококвалитет TPE материјали со висока густина и висока еластичност, м

DEN 863.76 -

8 X 26 во / 180 X 66cm 1mm на дебел Материјал Мека и абсорбента микрофибер Nonslip и издржливи природна гума Карактер

DEN 647.76 -

КУПИ СО ДОВЕРБА!.Повеќето душеци се или премногу тенки или премногу дебел.Тоа чини повеќе да се направи,

DEN 959.76 -

ЕкоПријателски Материјал : Ана Cowper Јога мат е направен со TPE пријателски материјал.TPE материјал нуди нај

DEN 2102.40 -

Ова е исто така GGREAT начин за да ја исуши BBetween UUSes.Да се подобри удобноста на вашиот кат BBased вежбање со PPOWER

DEN 2335.20 -

Анти се Лизга и Кожата Пријателски : Нашиот пилатес јога мат е направен од природни гума назад и мека вел

DEN 1271.76 -

Оваа јога е направен од Екосвесни состојки.Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни материјал

DEN 494.40 -

Боја : светло жолта боја Виолетова дише подлога, двојна боја дише подлога, двојна боја флуоресцентно зе

DEN 2130.96 -

ПРЕДНОСТИ : Многу душеци тврдат дека се дебели јога душеци, но всушност недостаток на густина потребни з

DEN 6343.20 -

Ги вклучува сите додатоци потребни за инсталација.Ве молиме Имајте во предвид : мат не е вклучена. Таму

DEN 935.76 -

Природна гума може да се влечат, висока температура отпор.04 Инчи Дебела (2.МултиИзберете & Подарок : Ние н

DEN 1079.52 -

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1271.76 -

【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата с

DEN 959.76 -

На тренингот мат спречува пот од впива во и предизвикува мирис.Дебелина : 1 MM.И експедитивни услуги само

DEN 1271.76 -

6 см дебелина, доаѓа во различни бои.Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобно

DEN 479.76 -

Зачувување на здрава навика за вежбање треба погодна за вежбање алатка.Оваа TPE вежбање фитнес мат е напр

DEN 1007.76 -

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 839.52 -

Двоен слој структура, заедно со не се лизга текстура површината обезбедува оптимална контрола без да се

DEN 1007.76 -

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1079.52 -

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1384.80 -

Тоа се тенки и лесни јога крпа е совршен за патување.На rubbery поддршка чуваат на јога мат од лизгање низ те

DEN 671.76 -

▲ГОЛЕМИ, УДОБЕН ЈОГА МАТ, без разлика Дали сте прави јога, Пилатес, или вашите сопствени протега рутинск

DEN 671.76 -

Место на јога подлога во кул, вентилирани место, за да ја исуши, да се чува далеку од сонцето, инаку, јога