.

.

Со попуст
WirthCo 32855 Инка Кралот Сина Мулти-Цел Инка за Капа-Помалку Гас Тенкови, 11 Долго

WirthCo 32855 Инка Кралот Сина Мулти-Цел Инка за Капа-Помалку Гас Тенкови, 11 Долго

DEN 676.80

Од стока
Во магацинот

Тешки Полиетилен Изградба.Големи Се Прелива Spout Минимизира Drips. 11" Долго за Оние кои е Тешко да се Постигне Места.Топ ID : 3½" - Spout OD : 13⁄16" - вкупна Висина : 11".Специјално Дизајниран да Работи на сите Капа-помалку Гас Тенкови Како Оние кои се Наоѓаат на Нови Фордови Возила и Други.Funnels Spout Достигне Надолу во Резервоарот да им Помогне на Гориво Адитиви Помине од страна на Внатрешни Врати во Тенкови Пополни Отворање.На Дотур на Кралот Масло Мулти-Цел Инка е специјално дизајниран да работи на капа-помалку резервоар за гас.Мулти-Цел Инка е исто така одлична за додавање на извршување подобрување на бензин адитиви.Со Тешки Полиетилен Изградба, Големи се Прелива Spout Минимизира Drips и 11" Долго за Оние кои е Тешко да се Постигне Места.Топ ID : 3½", Spout OD : 13⁄16", вкупна Висина : 11".Калифорнија Проп 65 - Предупредување, Овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија да предизвика рак, раѓање дефекти или други репродуктивни штета.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1670.40

Масло се Исцеди Алатка : Ова масло се исцеди инка може да помогне да се испуштање на вода, отпадни води и

DEN 407.76

Високо компатибилен,можете да го промените аголот и обликот на филтерот за масло по желба,без губење на

DEN 1030.80

Нерѓосувачки Челик шише со нерѓосувачки челик вентил за лесно издавање.На инка и сито работи со сите по