.

.

Со попуст
Ekouaer Sweatsuits Поставите Женска 2 Парче Sweatshirt & Sweatpants Качулка Tracksuits Спортски со Џеб

Ekouaer Sweatsuits Поставите Женска 2 Парче Sweatshirt & Sweatpants Качулка Tracksuits Спортски со Џеб

DEN 791.76

Од стока
Во магацинот

Повод : Совршен за Тренингот, Трчање, Јога, Фитнес, Шопинг, Патување, Забава, Одмор, Клуб, Отворен и Секојдневно да се Носат.Класичен sweatsuit сет е дизајниран за врвен комфор и стил.Кожата-пријателски, Мека, Топла и Еластичен.Големина на Забелешка : ве Молиме Проверете ја Големината на Табелата Под Слика Пред Ставање на Ред.На loungewear е совршен избор за Тренингот, Трчање, Јога, Фитнес, Шопинг, Патување, Забава, Одмор, Клуб, Отворен и Секојдневно да се Носат.Tle тренерки собата е направен од 95% полиестер и 5% Spandex, подобро отколку модални, ултра меки, breathebale, еластична.V деколте, долг ракав, качулка , sweatpants со џеб, еластичен појас.На loungewear е изработен од лесни, меки џерси ткаенина,тоа е удобно да го носите во текот на целиот ден.Нашиот потпис лесни, пријатна ткаенина е уникатно детални да се создаде луксузен секојдневен носат youve сакаше повеќе од дваесет години.Класичен sweatsuit сет е дизајниран за врвен комфор и стил.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 767.76

Машина За Миење.Висок квалитет на ткаенини : 81%90%Полиестер, меки, удобни, дише, кожатаfriendly и флексибилни.У

DEN 479.76

На ткаенина испорачува немилосрдните поддршка со супермеки луксузен се чувствуваат;Супермека ткаенин

DEN 407.76

Клечадоказ технологија ви држи безбедно и удобно во секое време.Боја : Розова | Големина : Медиум Промоци

DEN 767.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.Висок квалитет на тка