.

.

Со попуст
Дома Вино Алатки Пиво Стакло Светлина И Слаби, Но Може да Има Повисока Сила Двојно Стакло Чаша Со Висока Borosilicate Стакло 350ml Голем капацитет Компатибилен Со

Дома Вино Алатки Пиво Стакло Светлина И Слаби, Но Може да Има Повисока Сила Двојно Стакло Чаша Со Висока Borosilicate

DEN 857.28

Од стока
Во магацинот

1. Има висока отпорност на топлина, а температурата во опсег е 20150. 2. Направени од високо borosilicate стакло, таа се чувствува светлината и слаби, но може да има повисока сила. 3. 350ml largecapacity стаклена чаша, не може да ги задоволи вашата потреба за она што сакате да се напие. 4. Ова стакло првенство е безбедно, трајни, nontoxic, и може да се користат со доверба. 5. Компатибилен Со пиење на млеко, чај, кафе, пиво и други пијалоци.Функција : 1. Има висока отпорност на топлина, а температурата во опсег е 20150.2. Направени од високо borosilicate стакло, таа се чувствува светлината и слаби, но може да има повисока сила.3. 350ml largecapacity стаклена чаша, не може да ги задоволи вашата потреба за она што сакате да се напие.4. Ова стакло првенство е безбедно, трајни, nontoxic, и може да се користат со доверба.5. Компатибилен Со пиење на млеко, чај, кафе, пиво и други пијалоци.Спецификација : Предмет Тип : Пиво Glass Material : Висок Borosilicate Glass Weight : Прибл.221g/7.8 oz Capacity : 350ml Temperature Опсег : -20-150 Product Големина : Прибл. 13 x 7.5 x 7.5 cm/5.1 x 3 x 3in Package Листа : 1 x Пиво Glass Note : 1. Ве молиме овозможи 02 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Детални спецификации

Item Type:
Beer Glass
Material:
High Borosilicate Glass
Weight:
Approx.221g/7.8oz
Capacity:
350ml
Temperature Range:
-20-150
Product Size:
Approx. 13 x 7.5 x 7.5cm/5.1 x 3 x 3in
Package List:
1 x Beer Glass :
1. Please allow 02 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Додатоци на производи
DEN 671.52

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

DEN 1814.40

Оваа прекрасна златна пиво е дел од Arita Опрема.Arita Опрема, ака Imari Порцелан е еден вид на традиционалните �

DEN 215.76

Нашето Име е Кал "Десно Крило Орев Работа" pilsner стакло.Карактеристики на патриотски дизајн со "Десно Крил

DEN 311.52

ВИСОК КВАЛИТЕТ, ТЕШКИ 16 оз ВРЕЖАНИ ПИВО ПИВЦЕ СТАКЛО.Кристално јасно тен.РАЗНОВРСНА : За што служи ладно

DEN 455.76

Пакуваат и испраќаат од САД.Разноврсна чаша за пиво, безалкохолни пијалоци, вода и коктел мешање.Дизајн�

DEN 1524.00

Голем Hoegaarden Пиво, Биер Стакло.Има Шарени Hoegaarden Лого.Оваа 6 двострано Панел стил стакло е 6" (15.24 cm ) Висина О

DEN 598.80

Ова убаво врежани СМЕШНО ПИВО и ПИЕЊЕ пивце стакло е еденнаеден вид прилог на било колекција!Одликувајќ

DEN 600.00

Вино, Чаши, кои се Направени во САД! 15oz капацитет на располагање, најмногу одговара на капацитетот за ваш

DEN 333.36

Нашите Светулка Пивце Очила се обврзани да се направи вашиот пијалоци вкус екстра посебно, Само 14.95 за п�

DEN 662.16

Направени од издржлив стакло.Капацитет : 26 унци (0.76 литри).Висина : 7.87 инчи.Топ Дијаметар : 3.14 инчи.База Ди�

DEN 383.76

ПЕРСОНАЛНИТЕ Додадете го вашето име врежани Ве МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ НЕМА имињата на тренери или студент с

DEN 407.76

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен 16 Оз Пивце стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегу�

DEN 358.80

ГРОЗДОБЕР ВОЗРАСТ ДО СОВРШЕНСТВО 1990 СТАКЛО ОДЛИЧНА ЗА БИЛО ПИЈАЛОК Пиво љубовници ќе уживате во оваа к�

DEN 406.80

Нашите ASU Сонцето Ѓаволи 16 оз.Пивце Стакло е елегантен издание до сите на вашите трпезарија потреби.Ласе

DEN 1697.04

Велс & Youngs Банана Леб Англиски Ale.Rastal стакло Германија.прибл 7 3 / 4 инчи висок .3l / 10 унци.Изборот.НЕ СЕ НАОЃ

DEN 2083.20

Личен асистент Shot Чаша 1.5 oz.Идеален подарок за родендени, свадби, годишнини, graduations и други специјални пр�

DEN 382.56

Уживаат во еден убав ладно пиво од еден од нашите обработени очила, па можете да се чувствувате како да с

DEN 382.80

Ограничен 2018 Midland Стил Стакло Дизајн 16 Унци "Харфа" логото Ласерски Гравирани на Дното.Официјално Лиценц

DEN 598.80

Произведено во САД.Машина За Миење Садови Безбедно.Уникатен и Издржливи.Никогаш Не Згаснува!.Одличен По

DEN 599.76

Направени BPAfree и оловобесплатно во САД.Секој pilsner пиво стакло мерки 9.Засилен рамен база обезбедува допо�

DEN 359.76

????【Течни активирање】 : Само налејте го виното во чашата за да се постигне светлосен ефект.Шарени, бојат

DEN 479.76

16 мл Пиво Пивце Стакло 2 Двострано Пожарникар Maltese Крстот не се на службена Должност се Спаси Смешно.Мерк

DEN 478.80

Дел од нашите Dia De Los Muertos Собирање, Todos Сантос, "Сите Светии" мечки крст со крилја, често поврзани со мемори

DEN 688.32

Дарежлив капацитет чува вашите гости среќни подолго, за ослободување вие да се приклучите во настанот.И

DEN 2162.40

Совршен начин да се поддржи вашиот омилен тим, додека ужива во ладни пијалаци.Овие очила се направи голе

DEN 215.76

Совети : над димензии се мери од страна на страна, постојат некои грешки, само за референца.Здрава топлин

DEN 358.80

✅ Незаборавни Подарок за Milestone Роденден.Среќен Овации до 69 години!Најдобри 69th Роденден Подароци!Тоа е с�

DEN 598.80

Направен во САД.Одличен Подарок Идеја.Никогаш Не Згаснува!.Денот на мајката, Таткото Ден, Божиќ, Роденде�

DEN 382.80

Овие се основните вашиот, здрав, секојдневни пиво стакло tumblers од Hoegaarden.Познати сина Hoegaarden букви е влијае